Poznaj Avalon

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
o nas

Poznajmy się

Możemy śmiało powiedzieć, że Avalon to przyjazna, skuteczna, doświadczona i sprawdzona szkoła języków obcych w centrum Lublina oraz miejsce spotkań ludzi pełnych językowych pasji. Od ponad 22 lat zajmujemy stałe miejsce w czołówce największych i najlepszych szkół językowych w Lublinie. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, mamy również świetnych lektorów innych języków obcych, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci nauczyć się również takich języków jak niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, ukraiński czy polski dla obcokrajowców.

Sprawdź się i odbierz rabat

O Avalonie

Kim jesteśmy

Jesteśmy dynamiczną szkołą językową z lokalizacją w samym sercu Lublina, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 39. Nasza dogodna lokalizacja cieszy się uznaniem naszych Słuchaczy – bliskość przystanków komunikacji miejskiej, możliwość parkowania w godzinach popołudniowych oraz łatwy dostęp do uczelni i miejsc pracy sprawiają, że nauka z nami staje się wygodna i bezproblemowa.

  • Nasza kadra zarządzająca dysponuje bogatym zapleczem naukowym oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas tysięcy godzin prowadzenia kursów.
  • Biuro Obsługi Słuchacza jest zawsze do Waszej dyspozycji, gotowe udzielić pomocy w każdej kwestii, zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi.
  • Współpracujemy z ponad 30 lektorami, którzy przechodzą kilka etapów kwalifikacji i szkolenia przed rozpoczęciem pracy z nami. Zapewnia to najwyższą jakość nauczania, wspieraną regularnymi hospitacjami Metodyka oraz anonimowymi ankietami wypełnianymi przez naszych Słuchaczy co semestr.
  • Nie jesteśmy zewnętrznie sterowaną franczyzą – działamy elastycznie i skupiamy całą uwagę na naszych Słuchaczach kursów w Lublinie i online.
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
O Avalonie

Nasi lektorzy

Doświadczenie, pasja i zaangażowanie naszych wykwalifikowanych lektorów to serce i dusza Avalonu. Wszyscy nasi lektorzy i native speakerzy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz przygotowanie pedagogiczne i dydaktyczne, aby jak najlepiej zadbać o Twoją podróż językową i osiągnięcie doskonałych wyników w przyjaznej atmosferze. 

Od ponad 22 lat prowadzimy skuteczne i atrakcyjne zajęcia językowe, które są interaktywne, ciekawe i dynamiczne. Nasi Lektorzy zabiorą Cię podczas nich na językową podróż pełną zaskakujących przygód po interesujących Cię krajach.

NAsze kursy

Oferujemy różnorodne formy zajęć

stacjonarne

w naszej Siedzibie na dwóch piętrach urokliwej, zabytkowej kamienicy

mobilne

prowadzone w siedzibie Klienta, głównie w firmach, na uczelniach i w szkołach

online

dostępne dla każdego miejsca na świecie

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
Jak uczymy

Jak nauczysz się u nas języka?

U nas mówisz od pierwszej lekcji! Przełamujemy bariery językowe, inspirujemy do osiągania celów i motywujemy do pracy. Dzięki temu nie tylko opanujesz język, utrwalisz realizowany na zajęciach materiał, ale, co najważniejsze, nauczysz się go używać w praktyce. Kreatywne i wielopłaszczyznowe zajęcia, skrojone przez specjalistów w nauczaniu, nie pozwolą Ci się nudzić, ani stać w miejscu.

Nasi doświadczeni lektorzy potrafią dostosować się do Twojego stylu nauki, byś osiągał najlepsze wyniki. Korzystamy z komunikatywnych technik nauczania, multimedialnych platform i autentycznych materiałów z prasy, telewizji i internetu, aby nauka była dynamiczna i efektywna. Dla nas liczy się przede wszystkim umiejętność komunikacji – dlatego od ponad dwóch dekad hasło naszej szkoły brzmi: „Uczymy mówić!”

Metodologia

Interaktywnie, ciekawie i dynamicznie. Tak uczymy w naszej szkole. Z nami nie będziesz się nudzić!

Doświadczenie

Nasze skuteczne metody nauczania są wypracowane w oparciu o ponad 20 letnie doświadczenie.

Skuteczność

Nasi absolwenci mają 100% skuteczność zdawalności testów egzaminacyjnych.

Atmosfera

Dbamy o to byś poczuł się u nas komfortowo i aktywnie uczestniczył w zajęciach.

O Avalonie

Potrzebujesz motywacji?

Odkryj swoją pasję w nauce języków! Niezależnie, czy uczysz się z zamiłowania czy z konieczności – z nami osiągniesz sukces! Nasza szkoła stwarza optymalne warunki do nauki, a atmosfera na zajęciach zmotywuje Cię do osiągnięcia więcej, niż kiedykolwiek myślałeś, że jesteś w stanie. Dlatego w wewnętrznych, anonimowych kwestionariuszach, w których słuchacze naszej szkoły mogą oceniać nasze nauczanie, skuteczność jest jednym z najwyżej ocenianych kryteriów kursu. W celu dodatkowego wsparcia i motywacji naszych Słuchaczy, oraz aby podkreślić piękno różnorodnych języków, regularnie organizujemy dla Was specjalne wydarzenia. Tworzymy dzięki temu unikalną i wyjątkową na mapie Lublina społeczność i atmosferę do nauki. To tutaj rodzą się wyjątkowe przyjaźnie, które trwają przez lata. Dołącz do nas i odkryj magię naszej społeczności!

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
O Avalonie

Co nas wyróżnia

  • Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w Lublinie, która, bazując na ponad 22 latach doświadczeń, wypracowała unikalny system nauczania różnych języków począwszy od angielskiego, przez niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, ukraiński, polski dla obcokrajowców, rosyjski, niderlandzki aż po chiński.
  • Skutecznie uczymy również gramatyki, pisania, czytania i umiejętności efektywnego słuchania, dlatego 100% naszych słuchaczy przystępujących do egzaminów bez problemu zdaje maturę i certyfikaty językowe.
  • Jeśli interesuje Cię efektywna, a jednocześnie przyjemna i bezstresowa nauka języka w centrum Lublina, wiemy, że szkoła językowa Avalon jest dobrym wyborem.

To tak w telegraficznym skrócie. Resztę najlepiej jest sprawdzić na zajęciach, bo jak głosi stare powiedzenie, the proof of the pudding is in the eating. Jeśli natomiast czujesz niedosyt informacji, poniżej przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka autentycznych opinii o naszej pracy na kursach językowych.

zapisy

Dołącz do Avalonu

Krok 1

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

Krok 2

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

Krok 3

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.