Kursy egzaminacyjne z języka angielskiego

Język angielski

Przygotuj się do zdania międzynarodowego egzaminu z angielskiego z naszym kursem certyfikatowym! 

Jeśli marzysz o uzyskaniu międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego Twoją znajomość języka angielskiego na całym świecie, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nasz kurs certyfikatowy.

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs egzaminacyjny angielskiego

Sprawdź się i odbierz rabat

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs egzaminacyjny angielskiego
kursy certyfikatowe

Dlaczego warto?

  • Gwarantujemy 100% zdawalność egzaminów – od wielu lat możemy pochwalić się 100% zdwalnością wśród naszych Słuchaczy, i to z najwyższymi notami.
  • Jako długoletni członek programu Advantage (British Council) oraz oficjalne centrum przygotowujące do egzaminów Cambridge, gwarantujemy Ci profesjonalne wsparcie i najwyższy standard nauczania.
  • Kursy certyfikatowe prowadzone są u nas tylko przez profesjonalnych nauczycieli, w tym egzaminatorów, co da Ci pewność skutecznego przygotowania do egzaminu.
  • Wykorzystujemy przykładowe testy z ubiegłych lat oraz organizujemy egzaminy próbne (MOCK EXAMS), abyś mógł sprawdzić swoje umiejętności przed prawdziwym egzaminem. Z nami poczujesz się pewnie i przygotowany na każde wyzwanie!
  • Znamy egzaminy od podszewki. Czy wiesz, że parę lat temu zaszły zmiany w formule najpopularniejszych certyfikatów? My to wiemy! Pokażemy Ci, jak je zdać!
Dlaczego warto

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis

Konwersacje z native speakerem

Zajęcia GrammarLab

Do 192 godzin w kursie

Aplikacje do powtórek

Dostęp do platformy online

Konsultacje z Lektorem

Wsparcie Metodyka

Język angielski

Jak wyglądają kursy przygotowujące do certyfikatu?

Grupowe kursy angielskiego przygotowujące do certyfikatu odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, dostosowując się do Twojego harmonogramu. Kwalifikacja na kursy odbywa się zgodnie z obecnym poziomem zaawansowania językowego. Zajęcia prowadzone są zarówno w formie online jak i stacjonarnej. W ofercie mamy też zajęcia indywidualne. Podczas kursu intensywnie ćwiczymy wszystkie umiejętności niezbędne do zdania wybranego przez Ciebie egzaminu, w tym mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz gramatykę i słownictwo.

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs angielskiego
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs egzaminacyjny angielskiego

Dzięki temu w Avalonie z sukcesem przygotujesz się do takich egzaminów, jak:

B2 First

(dawne FCE)

C1 Advanced

(dawne CAE)

C2 Proficiency

(dawne CPE)

oraz TELC, IELTS, TOEIC, TOEFL, Pearson English International Certificate (PTE General) i inne. Numer weryfikacyjny Cambridge Preparation Centre: 9881.

Zrób pierwszy krok do sukcesu i zapisz się już teraz! Najwyższy czas udokumentować swoją wiedzę i zdobyć przewagę na konkurencyjnym rynku pracy. Pozwól nam pokazać Ci, jak zdobyć certyfikat i otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych! Dołącz do nas i osiągnij sukces w zdaniu międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego!

Język angielski

Sprawdź pozostałe kursy języka angielskiego

zapisy

Dołącz do Avalonu

Krok 1

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

Krok 2

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

Krok 3

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.