Kursy języka angielskiego online

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs angielskiego online
nasze kursy

Angielski online – najszybciej nauczysz się z Avalonem

Poznaj nasze kursy języka angielskiego online i otwórz drzwi do świetnej możliwości nauki, która pasuje do Twojego życia! Nasz kurs online oferuje dopasowanie do Ciebie, jakiego potrzebujesz, ucząc Cię mówić płynnie i pewnie po angielsku, na każdym poziomie zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, kurs online zapewni Ci dostęp do bogatych materiałów, interaktywnych zajęć i wsparcia naszych doświadczonych lektorów. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych zawodowo, mieszkających poza Lubinem, młodych mam oraz każdego, kto po prostu szuka wygody i efektywności w nauce języka. Zapisz się już dziś i zacznij rozwijać swoje umiejętności językowe w dowolnym miejscu i czasie!

Sprawdź się i odbierz rabat

Kursy online

Skuteczna i szybka nauka angielskiego online – jak to jest możliwe?

  • Angielski online z lektorem w czasie rzeczywistym – Próbowałeś uczyć się z filmików albo materiałów wysyłanych przez innych nauczycieli, ale na niewiele się to zdało? Zapomnij o takich metodach! Na naszych lekcjach angielskiego online wszystkie zajęcia prowadzone są na żywo, a Kursanci biorą aktywny udział w konwersacjach – zarówno z lektorem, jak też w parach z innymi członkami grupy, cały czas będąc pod czujnym okiem Lektora. To wszystko możliwe jest dzięki temu, że na kursach językowych w naszej szkole wykorzystujemy specjalną platformę, która to umożliwia. Nasza nauka angielskiego online z lektorem nie różni się od nauki stacjonarnej.
  • Bierzesz udział w interaktywnych zajęciach – Kursy online dają nam ogromne możliwości, jeśli chodzi o zaangażowanie w aktywności językowe każdego Kursanta. A wszystko to dzięki umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi internetowych, które zostały bardzo dokładnie wyselekcjonowane przez naszą kadrę specjalistów od nauczania online.
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs angielskiego online
  • Oszczędzasz swój cenny czas – Zamiast stać w korkach, złościć się na stracony czas, narzekać na upały, deszczową jesień lub zamiecie w zimie, spożytkuj czas na swoje hobby, a może drugi język gratis w naszej ofercie specjalnej?
  • Uczysz się bezpiecznie i z dowolnego miejsca na świecie – Martwisz się, czy będziesz mógł wziąć udział we wszystkich zajęciach w kursie, a nie chcesz żadnych stracić? Wreszcie jest to możliwe! Do zajęć możesz dołączyć z zacisza własnego pokoju, z orzeźwiającym sokiem, kubkiem ciepłej herbaty, siedząc w ulubionym fotelu, lub też z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy komórka, tablet lub komputer z dostępem do internetu. Dzięki temu masz pewność, że nie stracisz już żadnych zajęć, co by się nie wydarzyło.
Dlaczego warto

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis

Konwersacje z native speakerem

Zajęcia GrammarLab

Do 192 godzin w kursie

Aplikacje do powtórek

Dostęp do platformy online

Konsultacje z Lektorem

Wsparcie Metodyka

zapisy

Dołącz do Avalonu

Krok 1

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

Krok 2

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

Krok 3

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.