Kursy języka angielskiego


Dlaczego akurat ten język? Trudno jest dziś obyć się bez języka angielskiego, który jest językiem turystyki, polityki, nauki, ekonomii, finansów, informatyki, filmu i wielu innych dziedzin życia. Również 80% zasobów Internetu jest w nim zapisana.

Mówiąc po angielsku, porozumiemy się w regionach tak różnych kulturowo i odległych geograficznie jak Afryka, Azja (byliśmy tam wielokrotnie i potwierdzamy, że to prawda), Ameryka Północna (też) i Środkowa, Europa, Australia czy Nowa Zelandia. 

Postaw sobie zatem ambitny cel, bo warto, a my zadbamy o to, byś z przyjemnością i satysfakcją go osiągnął.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUBLIN - OGÓLNE

Kursy ogólne przeznaczone są dla osób, które pragną poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego, a międzynarodowy certyfikat nie jest ich głównym celem na dany rok. Opanowanie jednego poziomu zaawansowania zajmuje dwa semestry, a nauka trwa od października do czerwca. W zależności od wybranego programu zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. W Avalonie szczególną uwagę zwracamy na mówienie, natomiast w trakcie nauki doskonalimy też wszystkie pozostałe umiejętności językowe, to jest pisanie, czytanie i słuchanie, a także gramatykę i słownictwo.

Szkoła językowa Avalon prowadzi kursy języka angielskiego dla młodzieży, studentów, dorosłych oraz seniorów. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach począwszy od angielskiego dla początkujących, przez kursy angielski dla średniozaawansowanych, aż po poziom zaawansowany.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Nasz kurs angielskiego to starannie dopracowane połączenie najnowszych osiągnięć w nauczaniu języków.

BLENDED LEARNING by Avalon:

•    communicative method
•    e-learning
•    language immersion
•    direct method
•    mnemonics

Bogate doświadczenie i ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań łączymy z entuzjazmem naszych wykwalifikowanych lektorów - absolwentów Filologii Angielskiej i Filologii Amerykańskiej, nierzadko łączących pracę naukową na lubelskich uczelniach wyższych z pasją nauczania, dla których uczenie w szkole językowej Avalon to czysta przyjemność i szansa na prawdziwe spełnienie.

Wszystkie nasze kursy językowe wyróżnia jeden podstawowy cel – po naszych zajęciach już WIESZ, JAK TO POWIEDZIEĆ. Wszystkie komponenty naszego kursu dobrane są w taki sposób, by rozwijać to, na czym najbardziej Ci zależy – mówienie. Cyklicznie przygotowywane i omawiane raporty postępów wskażą Ci i wyeksponują obszary, w których czynisz największe i najszybsze postępy jak i praktyczne oraz teoretyczne sprawności językowe, na które Twój lektor będzie zwracał w najbliższym czasie Twoją szczególną uwagę.

PODRĘCZNIKI

Podręczniki, z których korzystamy, to najnowocześniejsze materiały dostępne na rynku opracowane przez renomowane wydawnictwa. Szkoła języków obcych Avalon wyróżnia się jednak tym, że dla nas podręcznik stanowi element kursu modelowany w taki sposób, by dostosować się do wyznawanej i praktykowanej przez nas metodologii nauczania zorientowanej na mówienie. Dlatego materiał leksykalny i gramatyczny jest wprowadzany tak, by mógł zaraz potem zostać użyty w mowie, w stworzonym przez naszego lektora odpowiednim kontekście i rozszerzony o wyrażenia pomagające w odnalezieniu się sytuacjach, które bez wątpienia przydarzą się Tobie na co dzień.

GRAMMAR CLUB

Jeżeli chciałbyś więcej czasu poświęcić na kursy językowe eksplorujące w większym stopniu gramatykę, mamy dla Ciebie kolejny komponent zupełnie za darmo: GRAMMAR LAB. Podczas tych regularnych, dwugodzinnych zajęć będziesz miał możliwość do perfekcji opanować cały zakres materiału gramatycznego dla Twojego poziomu lub poziomu wyżej, jeśli taką masz chęć.

KONWERSACJE

Nauka angielskiego to nie tylko dodatkowe zajęcia z gramatyki, ale przede wszystkim mówienie. Boisz się mówić? Dlaczego by nie odwiedzać nas jeszcze częściej i poznać naszego native speakera na cotygodniowych zajęciach z KONWERSACJI. Nasz doświadczony i niezwykle kreatywny native speaker sprawi, że zajęcia będą różnorodne, ciekawe, zabawne. Tym bardziej, że możesz mieć realny wpływ na treść zajęć – powiedz nam czego chcesz, a my nauczymy Cię, jak to powiedzieć. Po kilku spotkaniach sam się zaskoczysz, ile potrafisz wyrazić i zrozumieć.

Kursy certyfikatowe z języka angielskiego

Jeśli pragniesz zdać międzynarodowy egzamin i uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego, wybierz kurs certyfikatowy.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. W trakcie kursu ćwiczymy wszystkie umiejętności potrzebne do zdania wybranego przez Ciebie egzaminu, tj. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, a także gramatykę i słownictwo.

Podczas zajęć wykorzystujemy przykładowe testy z ubiegłych lat, a ponadto organizujemy egzaminy próbne tzw. MOCK EXAMS, byś mógł sprawdzić swoje umiejętności, zanim zapiszesz się na prawdziwy egzamin.

Najwyższy czas udokumentować swoją wiedzę i zdobyć przewagę na coraz bardziej zatłoczonym rynku pracy. Możesz to osiągnąć dzięki zdobyciu certyfikatu.

Czy wiesz, że w 2015 roku zaszły zmiany w formule najpopularniejszych certyfikatów? My to wiemy! Pokażemy Ci, jak je zdać!

☑️ Nasza Szkoła jest członkiem programu Addvantage w roku szkolnym 2019/2020.
☑️ Jesteśmy oficjalnym centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge.

Dzięki temu w Avalonie z sukcesem przygotujesz się do takich egzaminów, jak:

⭐️B2 First (dawne FCE)
⭐️C1 Advanced (dawne CAE)
⭐️C2 Proficiency (dawne CPE)

oraz TELC, IELTS, TOEIC, TOEFL i inne.

Kursy specjalistyczne z języka angielskiego

Kurs specjalistyczny przeznaczony jest dla osób, które pragną wykorzystywać język angielski w sferze zawodowej.

Myślisz o zmianie pracy lub stanowiska? Ostrzysz zęby na awans w firmie? Chcesz poprawić swoje CV i wydatnie podnieść kwalifikacje? Szykują Ci się wyjazdy firmowe? Masz dużo kontaktów z zagranicą? Szkoła językowa Avalon przygotowała dla Ciebie kursy specjalistyczne.

Prowadzone w grupach bądź w systemie indywidualnym są pierwszym krokiem do sukcesu zawodowego.

JĘZYK ANGIELSKI MEDYCZNY - MEDICAL ENGLISH 

Jest to kurs zaprojektowany z myślą o studentach medycyny, pielęgniarkach oraz lekarzach. Stopniowo wprowadzany materiał z zakresu anatomii i fizjologii z domieszką gramatyki i struktur służących do porozumiewania się w środowisku pracy w branży medycznej w krajach anglojęzycznych przygotuje Cię do komunikacji w bardziej i mniej typowych kontekstach. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich.

JĘZYK ANGIELSKI BIZNESOWY - BUSINESS ENGLISH

Język biznesu na całym świecie to teraz zdecydowanie język angielski.
Nasz kurs wraz z komponentem e-learningowym w atrakcyjnej cenie oraz pakietem dodatkowych zajęć gratis pozwoli Ci przygotować się pod względem językowym do obracania się w świecie biznesu.

Autentyczne teksty z literatury branżowej, szeroka gama materiałów z renomowanych serwisów i przede wszystkim fachowa pomoc naszych lektorów i native speakerów zagwarantują, że zainwestowany czas i pieniądze zaprocentują, przynosząc Ci wymierne korzyści w pracy zawodowej.
W trakcie nauki poznajesz specyficzny język używany w kontaktach biznesowych, prowadzisz rozmowy, negocjacje, piszesz listy, oferty i raporty.

JĘZYK ANGIELSKI PRAWNICZY - LEGAL ENGLISH

Jest to specjalny kurs dla osób, którym w pracy czy w nauce potrzebna jest znajomość specjalistycznego prawniczego języka angielskiego. 

Kurs LEGAL ENGLISH w Avalonie:
- prowadzony jest przez doświadczonego anglistę z bogatą wiedzą prawniczą, który specjalizuje się w kursach Legal English, a od paru lat prowadzi kursy dla Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, która uhonorowała go prestiżowym tytułem wykładowcy tejże szkoły,
- pomaga przełamać niepewność w konwersacjach i dodaje pewności siebie podczas spotkań biznesowych,
- przeznaczony jest dla studentów i absolwentów prawa, ale także radców prawnych, pracowników firm doradczych i kancelarii adwokackich.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO TECHNICZNEGO

W zależności od potrzeb, może być bardziej ogólny lub szczegółowo dopasowany do Twoich wymagań. Jest to kurs dla studentów politechnik jak i osób z branż związanych z produkcją i technologią. Kurs ogólny pozwala opanować szerokie spektrum zagadnień leksykalno-strukturalnych związanych z nowymi technologiami.

INNE JĘZYKOWE KURSY SPECJALISTYCZNE

Szukasz specjalistycznego kursu językowego z zakresu informatyki, hotelarstwa, turystyki, finansów lub z jeszcze innej branży? Spytaj nas osobiście o szeroki wachlarz naszych kursów szytych na miarę.

KONTAKT

Chodzisz do ósmej klasy lub jesteś Rodzicem i Twoją Pociechę czeka w tym roku egzamin ósmoklasisty?

Zastanawiacie się:
- jak przygotować się do pierwszego ważnego egzaminu bez zbędnego stresu?
- zdać egzamin śpiewająco i dostać się do wymarzonej szkoły średniej?

Spokojnie, my wiemy jak to się robi i chętnie wesprzemy również Was w przygotowaniach!

Kurs E8 w Avalonie pomoże Wam:
 przygotować się do egzaminu w spokojnej, kreatywnej i przyjaznej atmosferze,
 zdać egzamin z wyśmienitym wynikiem,
 dostać się do wymarzonej szkoły średniej.

Skorzystaj z opracowanych przez nas rozwiązań i trików egzaminacyjnych, aby ten pierwszy egzamin był łatwy i przyjemny. Dołącz do grona dziesiątek zadowolonych ósmoklasistów, którzy wzięli udział w naszym kursie ósmoklasisty już dziś i zgarnij rabat 500zł na hasło MIAMI23.

Kursy maturalne z języka angielskiego

Maturzysto!

Miękną ci nogi na myśl o maturze z angielskiego? Śpij spokojnie! Jeśli pragniesz bardzo dobrze zdać egzamin dojrzałości i dostać się na wymarzone studia, wybierz kurs maturalny z angielskiego w Avalonie.

Program: pełna koncentracja na egzaminie, mnóstwo ćwiczeń i poznawanie technik egzaminacyjnych. W trakcie kursu ćwiczymy wszystkie umiejętności potrzebne do osiągnięcia wysokiego wyniku na wybranym przez Ciebie poziomie, tj. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, a także gramatykę i słownictwo. Podczas zajęć wykorzystujemy przykładowe testy maturalne z ubiegłych lat, a ponadto organizujemy egzaminy próbne, byś mógł sprawdzić swoje umiejętności przed prawdziwym egzaminem.

Jednym słowem kurs angielskiego do matury stworzony przez doświadczonych egzaminatorów renomowanych liceów lubelskich zapewni Ci 100% sukcesu na maturze.

Uwaga! Uwaga!

Tylko teraz promocja na kurs do matury podstawowej i rozszerzonej  z egzaminem próbnym!  Miej pewność, że trzymasz poziom!

Dlaczego znajomość języka angielskiego to najlepsza inwestycja dla Twojej firmy?

1. Znajomość języków pomaga w rozwoju firmy
Doskonale wiesz, jak ważne jest pozyskiwanie nowych rynków zbytu dla Twoich towarów i usług. Warto pokonać przeszkodę, jaką jest niewystarczający poziom znajomości języków obcych, by wypłynąć swoją firmą na szerokie wody i zacząć odnosić sukcesy na międzynarodową skalę.

2. Znajomość najpopularniejszego obecnie języka, jakim jest język angielski, ułatwia obsługę klientów obcojęzycznych
To, co jest normą w krajach Zachodu, powoli staje się czymś naturalnym także w Polsce. Mowa o przebywających u nas obcokrajowcach, którzy rzadko posługują się językiem polskim. Warto zadbać o tę grupę klientów, zaskakując ich ponadstandardową jakością obsługi.

3. Znajomość języków zapewnia większy prestiż w kontaktach biznesowych
Jak nawiązać owocną współpracę z zagranicznym kontrahentem? Czasami o sukcesie decydują pozornie nieistotne detale, które dla drugiej strony mogą mieć ogromne znaczenie. Nie tylko im wyższy stopień znajomości języka obcego, tym większe szanse na porozumienie; ważna jest także znajomość niuansów kulturowych.

4. Znajomość języka angielskiego ułatwia prowadzenie negocjacji z obcokrajowcami
Jeśli prowadzisz interesy z zagranicznymi kontrahentami, to wiesz, jak istotną sprawą jest zapewnienie komunikacji, która powinna odbywać się bez żadnych zakłóceń. Znajomość języków obcych pozwala skutecznie zminimalizować ryzyko kosztownych błędów.

Dlaczego Avalon?

Twoimi przewodnikami po świecie języków obcych będą lektorzy z praktycznym doświadczeniem biznesowym, specjalizujący się w różnych branżach (technicznych, finansowych, prawniczych, medycznych i wielu innych). Znamy reguły panujące w świecie biznesu!

Doskonale wiemy:

  • jakie umiejętności językowe przydadzą się Tobie lub Twoim pracownikom
    podczas pobytu za granicą lub w kontaktach z kontrahentami z innych krajów,
  • jakie słownictwo fachowe wymagane jest w Twojej branży,
  • na co zwrócić uwagę w kontaktach z klientami z innych kręgów kulturowych.

Szanujemy Twój cenny czas, dlatego na życzenie organizujemy kursy w siedzibach firm lub miejscach dogodnych dla Ciebie. Stawiamy nacisk przede wszystkim na naukę praktycznego komunikowania się. Na wszystkich zajęciach każda osoba wypowiada się wielokrotnie w języku obcym - bez względu na poziom zaawansowania, dzięki czemu przełamana zostaje bariera językowa.

Kursy wakacyjne z języka angielskiego

Intensywne kursy wakacyjne - Konwersacyjny

Jeśli szukasz szybkiego, intensywnego i skutecznego kursu angielskiego, wybierz kurs wakacyjny w Avalonie. Z nami powtórzysz gramatykę, poszerzysz słownictwo, przełamiesz barierę językową, zrobisz błyskawiczne postępy i spotkasz nowych znajomych.

Program kursu ma charakter komunikacyjno-gramatyczny. Wykorzystuje krótkie zagadnienia mające na celu błyskawiczne utrwalenie słownictwa, gramatyki i najważniejszych zwrotów w konkretnym kontekście sytuacyjnym. Znakomity jako powtórka po przerwie w nauce lub rozgrzewka przed kolejnym rokiem nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

Dołącz do AvalonU

1 krok

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej, musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka, odpowiadając na kilka prostych pytań online.

2 krok

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określić najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

3 krok

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis
Darmowy dostęp do platformy online, aplikacji oraz mediateki i biblioteki
Do 172 godzin w kursie
Laboratoria gramatyczne
Dodatkowe konwersacje z native speakerem
Konsultacje z lektorem
Three happy students looking at you with thumbs up in an university campus
Scroll to Top
Przewiń do góry