Języki

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie angielski hiszpański niemiecki włoski francuski polish for foreigners
nasze kursy

Kursy języków obcych w Avalonie

Odkryj bogatą ofertę kursów językowych w naszej Szkole! Nauczymy Cię mówić w takich językach jak angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski czy polski (w ofercie dla obcokrajowców). A jeśli chcesz opanować jeszcze inny język, zapytaj o opcje nauki języka niderlandzkiego, ukraińskiego, chińskiego czy rosyjskiego. Kursy prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, grupowo i indywidualnie, stacjonarnie i online. Wybierz swój język poniżej, a jeśli chcesz uczyć się dwóch skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty Drugi Język Gratis! Dołącz do naszej społeczności i otwórz drzwi do nowych możliwości!

zapisy

Dołącz do Avalonu

Krok 1

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

Krok 2

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

Krok 3

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.