Kursy języka angielskiego specjalistycznego

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs specjalistyczny angielskiego Business English
Język angielski

Rozwijaj swoją karierę dzięki kursom specjalistycznym z języka angielskiego w Avalonie!

Myślisz o zmianie pracy lub stanowiska? Ostrzysz zęby na awans w firmie? Chcesz poprawić swoje CV i wydatnie podnieść kwalifikacje? Szykują Ci się wyjazdy firmowe? Masz dużo kontaktów z zagranicą? Szkoła językowa Avalon przygotowała dla Ciebie kursy specjalistyczne.

kursy specjalistyczne

Język angielski biznesowy | Business English

  • Język biznesu na całym świecie to teraz zdecydowanie język angielski.
  • Nasz kurs wraz z komponentem e-learningowym w atrakcyjnej cenie oraz pakietem dodatkowych zajęć gratis pozwoli Ci przygotować się pod względem językowym do obracania się w świecie biznesu.
  • Autentyczne teksty z literatury branżowej, szeroka gama materiałów z renomowanych serwisów i przede wszystkim fachowa pomoc naszych lektorów (również praktyków biznesu!) oraz profesjonalnych native speakerów zagwarantują, że zainwestowany czas i pieniądze zaprocentują, przynosząc Ci wymierne korzyści w pracy zawodowej.
  • W trakcie nauki poznajesz specyficzny język używany w kontaktach biznesowych, prowadzisz rozmowy, negocjacje, piszesz listy, oferty i raporty.
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs specjalistyczny angielskiego Business English
Dlaczego warto

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis

Konwersacje z native speakerem

Zajęcia GrammarLab

Do 192 godzin w kursie

Aplikacje do powtórek

Dostęp do platformy online

Konsultacje z Lektorem

Wsparcie Metodyka

Sprawdź się i odbierz rabat

kursy specjalistyczne

Kurs języka angielskiego technicznego

W zależności od potrzeb, może być bardziej ogólny lub szczegółowo dopasowany do Twoich wymagań. Jest to kurs dla studentów politechnik jak i osób z branż związanych z produkcją i technologią. Kurs ogólny pozwala opanować szerokie spektrum zagadnień leksykalno-strukturalnych związanych z nowymi technologiami.

Kurs języka angielskiego technicznego Avalon Szkoła Językowa w Lublinie
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs specjalistyczny angielskiego
kursy specjalistyczne

Inne kursy językowe specjalistyczne

  • Szukasz specjalistycznego kursu językowego z zakresu medycyny, informatyki, hotelarstwa, turystyki, finansów lub z jeszcze innej branży? Spytaj nas osobiście o szeroki wachlarz naszych kursów szytych na miarę.
  • Wszystkie kursy specjalistyczne dostosowujemy do naszych Słuchaczy. Prowadzimy je stacjonarnie i online, w grupach bądź w systemie indywidualnym, dostosowując godziny do Twoich możliwości czasowych. 
  • Nasze kursy są pierwszym krokiem do sukcesu zawodowego. Odkryj pełną gamę naszych kursów specjalistycznych i zainwestuj w swój rozwój zawodowy już dziś!
Wybierz kurs dla siebie

Pozostałe kursy języka angielskiego

zapisy

Dołącz do Avalonu

Krok 1

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

Krok 2

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

Krok 3

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.