Kurs maturalny z języka angielskiego

Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs maturalny angielskiego
Język angielski

Kursy maturalne z języka angielskiego

Miękną ci nogi na myśl o maturze z angielskiego? Śpij spokojnie! Jeśli pragniesz bardzo dobrze zdać egzamin dojrzałości i dostać się na wymarzone studia, wybierz kurs maturalny z angielskiego w Avalonie.

Program: pełna koncentracja na egzaminie, mnóstwo ćwiczeń i poznawanie technik egzaminacyjnych, by podczas egzaminu czuć się jak ryba w wodzie.

Sprawdź się i odbierz rabat

Kursy maturalne

Jak wygląda kurs maturalny z języka angielskiego

  • W trakcie kursu ćwiczymy wszystkie umiejętności potrzebne do osiągnięcia wysokiego wyniku na wybranym przez Ciebie poziomie, tj. mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie, a także gramatykę i słownictwo. 
  • Podczas zajęć wykorzystujemy przykładowe testy maturalne z ubiegłych lat, a ponadto organizujemy egzaminy próbne, byś mógł sprawdzić swoje umiejętności przed prawdziwym egzaminem.
  • Jednym słowem, kurs angielskiego do matury stworzony przez doświadczonych egzaminatorów renomowanych liceów lubelskich zapewni Ci 100% sukcesu na maturze.
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs maturalny angielskiego
Avalon Szkoła Językowa w Lublinie kurs maturalny angielskiego
Oferta specjalna

Skorzystaj z promocji

Teraz wyjątkowa promocja na kursy do matury podstawowej i rozszerzonej, wraz z egzaminem próbnym! Nie zwlekaj – zapisz się i osiągnij swój pełen potencjał na maturze z angielskiego! Gotowy na wyzwanie? Dołącz do nas i przygotuj się do osiągnięcia swoich celów!

Dlaczego warto

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis

Konwersacje z native speakerem

Zajęcia GrammarLab

Do 192 godzin w kursie

Aplikacje do powtórek

Dostęp do platformy online

Konsultacje z Lektorem

Wsparcie Metodyka

zapisy

Dołącz do Avalonu

Krok 1

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

Krok 2

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

Krok 3

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.