Kursy języka francuskiego

Ruszyły zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2023/2024!

Kursy języka francuskiego prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania, a grupy podzielone są zgodnie z poziomem znajomości językowej jak też dopasowane pod kątem wiekowym - zapraszamy do grup dla młodzieży, studentów i dorosłych. 

Dodatkowe informacje i zapisy: 

Zadzwoń do nas: 81 446 72 25 

lub wyślij zapytanie mailowe: KONTAKT 

Masz ochotę na naukę języka francuskiego?

 Język francuski jest językiem urzędowym w 22 krajach na świecie, a w wielu tak jak Belgii, Kanadzie czy Szwajcarii jednym z języków urzędowych.

Język francuski jest pierwszym językiem dla 64 milionów ludzi we Francji i na Korsyce, 7,2 milionów w Kanadzie, 3,3 milionów w Belgii, 1,2 milionów w Szwajcarii, 17 tysięcy w Monako, 100 tysięcy we Włoszech i prawie 2 milionów w Stanach Zjednoczonych (głównie w stanie Maine i Luizjanie).

W Afryce Środkowej język francuski jest językiem oficjalnym dla około 5 milionów ludzi a drugim językiem w krajach położonych na południowym wybrzeżu Morza Śródziemnego, które były niegdyś koloniami francuskimi (Algieria, Maroko i Liban).

Ten piękny język poetów, kojarzący się zazwyczaj z wyższymi sferami i luksusem, jest dostępny właśnie dla Ciebie. Idealny dla osób twórczych z wyobraźnią, rozwija intelekt, poszerza kulturowe horyzonty, jest świetną bazą dla innych języków romańskich (włoski, hiszpański, portugalski, rumuński).

Dołącz do nich już dziś!

Zajęcia prowadzone w przyjacielskiej i wesołej atmosferze ułatwiają przyswajanie francuskiego, bogactwo materiałów i środków medialnych pozwala na lekcje niebanalne i ciekawe.

Wyjdziesz z nich uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii!

Dołącz do Avalonu

1 krok

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej, musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

2 krok

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określić najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

3 krok

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis
Darmowy dostęp do platformy online, aplikacji oraz mediateki i biblioteki
Do 172 godzin w kursie
Laboratoria gramatyczne
Dodatkowe konwersacje z native speakerem
Konsultacje z lektorem
Three happy students looking at you with thumbs up in an university campus
Scroll to Top
Przewiń do góry