O NAS

Poznaj nas

Możemy śmiało powiedzieć, że Avalon to zarówno przyjazna, doświadczona i sprawdzona szkoła języków obcych w centrum Lublina oraz miejsce spotkań ludzi pełnych językowych pasji, którzy pragną poznać nieznane sobie kultury krajów z całego świata. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, jednak mamy również świetnych lektorów innych języków obcych, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci nauczyć się również takich języków jak niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, ukraiński czy polski dla obcokrajowców.
Od 20 lat prowadzimy skuteczne i atrakcyjne zajęcia językowe, które są interaktywne, ciekawe i dynamiczne. Nasi Lektorzy zabiorą Cię podczas nich na językową podróż pełną zaskakujących przygód po interesujących Cię krajach.

Jak nauczysz się u nas języka

Uczymy mówienia, przełamujemy bariery językowe, motywujemy do pracy i osiągania celów, dzięki czemu dobrze poznasz język, utrwalisz realizowany na zajęciach materiał, a co najważniejsze będziesz potrafił się nim skutecznie posługiwać. Kreatywne i wielopłaszczyznowe zajęcia, skrojone przez specjalistów w nauczaniu, nie pozwolą Ci się nudzić, ani stać w miejscu. Doświadczenie naszych lektorów pozwala im dostosowywać się do stylu uczenia się każdego słuchacza. W naszej pracy korzystamy z komunikatywnych technik nauczania, programów i platform multimedialnych oraz autentycznych materiałów z prasy, telewizji i internetu. Umiejętność komunikacji jest dla nas najważniejsza. Stąd od blisko dwóch dekad przyświeca nam nasze hasło: Uczymy mówić!

conversation

Metodologia

Interaktywnie, ciekawie i dynamicznie. Tak uczymy w naszej szkole. Z nami nie będziesz się nudzić!

guarantee

Doświadczenie

Nasze skuteczne metody nauczania są wypracowane w oparciu o prawie 20 letnie doświadczenie.

goal

Skuteczność

Nasi absolwenci mają 100% skuteczność zdawalności testów egzaminacyjnych.

charity

Atmosfera

Dbamy o to byś poczuł się u nas komfortowo i aktywnie uczestniczył w zajęciach.

Potrzebujesz motywacji?

Pasja czy konieczność? Nieważne, co motywuje Cię do uczenia się języków! My postaramy się stworzyć dla Ciebie optymalne warunki do nauki. Atmosfera zajęć zmotywuje Cię do zrobienia więcej, niż sądziłeś, że możesz z siebie dać. Dlatego w wewnętrznych, anonimowych kwestionariuszach, w których słuchacze naszej szkoły mogą oceniać nasze nauczanie, skuteczność jest jednym z najwyżej ocenianych kryteriów kursu.

CO nas wyróżnia

Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w Lublinie, która, bazując na blisko 20 latach doświadczeń, wypracowała unikalny system nauczania różnych języków począwszy od angielskiego, przez niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, aż po rosyjski.
Skutecznie uczymy również gramatyki, pisania, czytania i umiejętności efektywnego słuchania, dlatego 100% naszych słuchaczy przystępujących do egzaminów bez problemu zdaje maturę i certyfikaty językowe.
Jeśli interesuje Cię efektywna, a jednocześnie przyjemna i bezstresowa nauka języka w centrum Lublina, wiemy, że szkoła językowa Avalon jest dobrym wyborem.
To tak w telegraficznym skrócie. Resztę najlepiej jest sprawdzić na zajęciach, bo jak głosi stare powiedzenie, the proof of the pudding is in the eating. Jeśli natomiast czujesz niedosyt informacji, poniżej przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka autentycznych opinii o naszej pracy na kursach językowych.

IMG_2011
_OLA0029
IMG_2000
IMG_2280
kozyra

Niezmiernie miło jest mi rekomendować usługi językowe jakie są prowadzone przez szkołę Avalon. Cenię sobie ilość wiedzy jaka jest wykładana, a następnie umiejętnie wykorzystywana podczas wykonywanych zadań. Powtórki materiału z danego działu, jak i liczne pogaduchy świetnie wyrabiają rzemiosło językowe. Należy wspomnieć również o fantastycznej atmosferze jaką wprowadzał Maciek Czerniakowski. Zawsze merytorycznie przygotowany do dzielenia się smaczkami z zakresu wymowy i gramatyki. Z przyjemnością pragnę wspomnieć o licznych cyfrowych pomocach (Quizlet,Gramaster) jak i indywidualnym podejściu do omawiania wypracowań czy sprawdzianów.
Muszę nadmienić, że Pan Maciek nie postrzega słuchacza jako zwykłego ucznia. Widzi w nas raczej towarzysza, który chce poznawać i doświadczać tego, co język angielski nam uchyla.
Jeszcze raz polecam!

Maciej Kozyra

mućko

Z przyjemnością chciałabym polecić Szkołę Językową Avalon. Zajęcia prowadzone są przez niezwykle sympatycznych i profesjonalnych lektorów. Dzięki ich kreatywności i zaangażowaniu, nauka języków to czysta przyjemność. Dodatkowo, w Szkole panuje przyjazna i luźna atmosfera a Obsługa Słuchacza zawsze chętnie służy pomocą. Polecam z całego serca!

Agnieszka Mućko

terlecka

Szkołę językową Avalon systematycznie odwiedzam już 2 lata. 
Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Oprócz standardowych godzin z języka angielskiego jest mnóstwo innych ciekawych zajęć, które udoskonalają umiejętności językowe. Atmosfera, lektorzy i obsługa są zawsze uprzejmi, mili i chętni do pomocy. Dlatego nie zamierzam kończyć nauki w tej szkole i z przyjemnością będę uczęszczać w przyszłym roku.
Serdecznie polecam Avalon! 

Kasia Terlecka

dymek

Z całego serca polecam Avalon wszystkim tym, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe, a zwłaszcza przełamać barierę mówienia. Zajęcia obfitują w luźne konwersacje, każdy ma szansę się wypowiedzieć. Przyjazna atmosfera i ciekawe tematy zachęcają do mówienia. Pani Agnieszka prowadzi zajęcia z ogromną pasją i zaangażowaniem, zawsze perfekcyjnie przygotowana. Myślę, że to doskonałe miejsce dla każdego kto szuka indywidualnego podejścia w nauczaniu, ciekawego i urozmaiconego programu, motywacji do nauki i oczywiście dobrej zabawy. Dużą zaletą są także niewielkie grupy, dobrze dobrane pod kątem znajomości języka, co przekłada się na efektywność nauki. Pełen profesjonalizm, polecam!

Ilona Dymek

cieślik

Nawet po całym dniu w pracy chce się jeszcze jechać na zajęcia. 😉 Rzeczowo, konkretnie i w sympatycznej atmosferze, do zobaczenia w następnym semestrze.

Joanna 'Cieśla' Cieślik

król

Ogólnie bardzo fajna szkoła 😀 Nauczyciele zawsze uśmiechnięci i pomocni, a wiedza podawana jest w przystępny sposób. Najlepsze są spotkania z native speakerem, podczas których można na bieżąco wykorzystać zdobytą wiedzę. Wielki plus za to, że jest dużo mówienia podczas zajęć, czego szczególnie mi brakowało w szkole i na studiach. Nie żałuję wyboru tej szkoły, polecam!

Marcin Król

czerniak

Niesztampowe, ciekawe zajęcia, lektorzy szkolący się i rozwijający swój warsztat niemal non stop, patronat wydawnictw zajmujących się organizacją egzaminów certyfikujących, elastyczność względem potrzeb kursantów, kilkanaście lat zawodowych doświadczeń w obszarze nauczania i prowadzenia szkoły językowej. Organizacja i porządek. Polecam!

Weronika Czerniak

zharuk

Super atmosfera:) Niema barier, ćwiczenia, przykłady, rozmowy... Dzięki za super lekcje dostosowane do mojego poziomu! Polecam:)

Oleg Zharuk

michalak

Indywidualne podejście i profesjonalizm! To się bardzo liczy, zwłaszcza w przypadku uczenia dorosłych. Radzą sobie nawet z najbardziej opornymi przypadkami 🙂 Do tego lokalizacja w centrum Lublina! Bardzo polecam!

Katarzyna Michalak

wrona

Polecam zajęcia w Avalon. Szkoła od dawna na rynku, dbałość o szczegóły, które często wbrew pozorom są bardzo ważne. Wysoka jakość i różnorodność zajęć (dzięki Maciej Czerniakowski) , doskonała i pomocna w oswojeniu się z mówieniem praca native speakera ( dzięki Jerome Washington) . Spędzanie tam sobotnich poranków (nawet w wakacje) było dla mnie prawdziwą przyjemnością przez dwa lata. Testy próbne do FCE pozwoliły zmierzyć się z tematem i sprawdzić swoje możliwości.

Regina Wrona

szysiak

Bardzo polecam szkołę Avalon! Zajęcia są zawsze ciekawe, jest miła atmosfera i Maciek jest świetnym nauczycielem.
Na pewno tutaj wrócę na następny rok 🙂

Agata Szysiak

makowska

Serdecznie polecam szkole Avalon i mojego prowadzącego Pana Macieja Czerniakowskiego. Moim małym sukcesem jest dobrze zdany egzamin na studiach. Praca w ciągu całego roku zaowocowała 🙂

Milena Makowska

kłębek

Bezsprzecznie najlepsza szkoła językowa:)

Patrycja Kłębek

natalia

Miła atmosfera w grupie, dużo mówienia i wiele dyskusji na różne tematy oraz szybko widoczne postępy w nauce języka bardzo mnie zadowoliły po roku spędzonym w Avalon i na pewno wrócę w tym roku 🙂 minusem jest to, że każde sobotnie 3 godziny w tej szkole upływają tak szybko, jak w żadnej innej, że nawet nie zdążymy się zorientować, ciągle chce się więcej! 😀

Natalia Zaj

ilona kw

Kiedyś to mi ją znajomi polecili, dzisiaj robię to ja - szkoła Avalon godna polecenia, miła atmosfera, profesjonalizm pod każdym względem. 🙂

Ilona Kw

kamil

Zdecydowanie polecam szkołę językową AVALON, bardzo przyjemna atmosfera podczas zajęć, ponadprzeciętnie zaangażowani i pomocni lektorzy.

Kamil Kwietniewski

tracz

Avalon w mojej ocenie to nie zwykła szkoła, lecz miejsce spotkań wypełnione atmosferą sprzyjającą rozwijaniu zdolności językowych dzięki np. możliwości rozmów w grupie na wiele tematów, czy zróżnicowania formy prowadzonych zajęć przez sympatycznych nauczycieli, ciekawy jest fakt, że nawet w sobotę na 8 rano chce się tam iść- a jednak piszą, że to szkoła... 😉 Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym 🙂

Anna Magdalena Tracz

emilka

Szkoła bardzo fajna, a lektorzy świetni, bardzo kontaktowi i pomocni. Dzięki nim nauczyłam się języka i nie boję się w nim mówić. Zajęcia są prowadzone ciekawe w niepowtarzalnej atmosferze i niedużych grupach co niesamowicie ułatwia naukę. Serdecznie polecam każdemu 😉

Emilka Golińska

targonski

Polecam !!!!!!

Bartek Targoński

marcin

Idealne miejsce do nauki języków, gdzie wiedzę zdobywa się poprzez połączenie zabawy i nauki. Świetna lokalizacja – centrum miasta, lektorzy pełni zapału oraz bardzo dobre godziny pracy szkoły pozwoliły mi pogodzić pracę oraz naukę dwóch języków angielskiego i hiszpańskiego. W szkole Avalon uczę się dwa lata i nie zamienił bym jej na żadną inną szkołę językową. Gorąco polecam !!!

Marcin Rejewski

kot

Jestem bardzo zadowolony. Bylem juz w kilku szkolach i te zdecydowanie polecam!

Michał Kot

Young happy amazed attractive red-bearded young guy , wearing a blue t-shirt, with wide open mouth in surprise, pointing finger to copy space at the left side isolated over pink background.
Scroll to Top
Przewiń do góry