Kursy języka angielskiego online

Angielski online
- najszybciej nauczysz się z Avalonem

Skuteczna i szybka nauka angielskiego online
- jak to jest możliwe?

1. Angielski online z lektorem w czasie rzeczywistym

Próbowałeś uczyć się z filmików albo materiałów wysyłanych przez innych nauczycieli, ale na niewiele się to zdało? Zapomnij o takich metodach! Na naszych lekcjach angielskiego online wszystkie zajęcia prowadzone są na żywo, a Kursanci biorą aktywny udział w konwersacjach – zarówno z lektorem, jak też w parach z innymi członkami grupy, cały czas będąc pod czujnym okiem Lektora. To wszystko możliwe jest dzięki temu, że na kursach językowych w naszej szkole wykorzystujemy specjalną platformę, która to umożliwia.
Nasza nauka angielskiego online z lektorem nie różni się od nauki stacjonarnej.

.

2. Bierzesz udział w interaktywnych zajęciach

Kursy online dają nam ogromne możliwości, jeśli chodzi o zaangażowanie w aktywności językowe każdego Kursanta. A wszystko to dzięki umiejętnemu wykorzystaniu narzędzi internetowych, które zostały bardzo dokładnie wyselekcjonowane przez naszą kadrę specjalistów od nauczania online.

3. Oszczędzasz swój cenny czas

Zamiast stać w korkach, złościć się na stracony czas, narzekać na upały, deszczową jesień lub zamiecie w zimie, spożytkuj czas na swoje hobby, a może drugi język gratis w naszej ofercie specjalnej?

4. Uczysz się bezpiecznie i z dowolnego miejsca na świecie

Martwisz się, czy będziesz mógł wziąć udział we wszystkich zajęciach w kursie, a nie chcesz żadnych stracić? Wreszcie jest to możliwe! Do zajęć możesz dołączyć z zacisza własnego pokoju, z orzeźwiającym sokiem, kubkiem ciepłej herbaty, siedząc w ulubionym fotelu, lub też z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy komórka, tablet lub komputer z dostępem do internetu. Dzięki temu masz pewność, że nie stracisz już żadnych zajęć, co by się nie wydarzyło.

A może wybierzesz inne kursy online:

guell-park-1157745

kursy języka hiszpańskiego online

neuschwanstein-532850

kursy języka niemieckiego online

dan-novac-1naE8177_bI-unsplash

kursy języka włoskiego online

eiffel-tower-3349075

kursy języka francuskiego online

moscow-2742642

kursy języka rosyjskiego online

Scroll to Top
Przewiń do góry