---------------------------
Język angielski
Języki / Język angielski

Ruszyły zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2018/2019!

Kursy języka angielskiego prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania, tj. od A0 do C2. Grupy podzielone są zgodnie z poziomem znajomości językowej jak też dopasowane pod kątem wiekowym - zapraszamy do grup dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych i seniorów. Oferujemy również kursy specjalistyczne: biznesowe, medyczne, prawnicze, techniczne, etc. 

 

Dodatkowe informacje i zapisy: 

Zadzwoń do nas: 81 446 72 25 

lub wyślij zapytanie mailowe: http://avalon.lublin.pl/index.php/kontakt

 

 

 

A dlaczego akurat ten język? Trudno jest dziś obyć się bez języka angielskiego, który jest językiem turystyki, polityki, nauki, ekonomii, finansów, informatyki, filmu i wielu innych dziedzin życia. Również 80% zasobów Internetu jest w nim zapisana.

Mówiąc po angielsku, porozumiemy się w regionach tak różnych kulturowo i odległych geograficznie jak Afryka, Azja (byliśmy tam wielokrotnie i potwierdzamy, że to prawda), Ameryka Północna (też) i Środkowa, Europa, Australia czy Nowa Zelandia. 

Postaw sobie zatem ambitny cel, bo warto, a my zadbamy o to, byś z przyjemnością i satysfakcją go osiągnął. 

Po co uczyć się języka angielskiego?

Jeśli chcesz:

    > zrozumieć słowa ulubionej anglojęzycznej piosenki
    > oglądac ze zrozumieniem ulubione seriale/filmy/dokumenty
    > wyjechać za granicę, wypowiedzieć się swobodnie
    > nie bać się co będzie, jak ktoś coś do Ciebie powie/zapyta/zadzwoni
    > zdobyć certyfikat językowy lub zdać dobrze egzamin/maturę
    > nabrać pewności, poszerzyć horyzonty, poznać ludzi!


Teraz już wiesz, po co uczyć się języka angielskiego.

 

 

                                                 Test z języka angielskiego w Szkole Językowej Avalon w Lublinie


Nasz kurs angielskiego to starannie dopracowane połączenie najnowszych osiągnięć w nauczaniu języków, wykorzystujący najlepsze praktyki różnych metod nauczania.


BLENDED LEARNING by Avalon:
•    communicative method
•    e-learning
•    language immersion
•    direct method
•    mnemonics
•    fiszki


Bogate doświadczenie i ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań łączymy z entuzjazmem naszych wykwalifikowanych lektorów - absolwentów Filologii Angielskiej i Filologii Amerykańskiej, nierzadko łączących pracę naukową na lubelskich uczelniach wyższych z pasją nauczania, dla których uczenie w szkole językowej Avalon to czysta przyjemność i szansa na prawdziwe spełnienie. Nasz wielostopniowy proces rekrutacji i szkolenia lektorów gwarantuje skuteczną naukę w przyjaznych warunkach, a także motywację do czynienia stałych postępów.

 Wszystkie nasze kursy językowe wyróżnia jeden podstawowy cel – po naszych zajęciach już WIESZ JAK TO POWIEDZIEĆ. Wszystkie komponenty naszego kursu dobrane są w taki sposób by rozwijać to, na czym najbardziej Ci zależy – mówienie. Cyklicznie przygotowywane i omawiane raporty postępów wskażą Ci i wyeksponują obszary, w których czynisz największe i najszybsze postępy, jak i praktyczne i teoretyczne sprawności językowe, na które Twój lektor będzie zwracał w najbliższym czasie Twoją szczególną uwagę.


Podręczniki, z których korzystamy to najnowocześniejsze materiały dostępne na rynku, opracowane przez renomowane wydawnictwa. Szkoła języków obcych Avalon wyróżnia się jednak tym, że dla nas podręcznik stanowi element kursu modelowany w taki sposób, by dostosować się do wyznawanej i praktykowanej przez nas metodologii nauczania zorientowanej na mówienie. Dlatego materiał leksykalny i gramatyczny jest wprowadzany tak, by mógł zaraz potem zostać użyty w mowie, w zamodelowanym przez naszego lektora odpowiednim kontekście i rozszerzony o wyrażenia pomagające w odnalezieniu się sytuacjach, które bez wątpienia przydarzą się Tobie na co dzień.


Jeżeli chciałbyś więcej czasu poświęcić na kursy językowe eksplorujące w większym stopniu gramatykę, mamy dla Ciebie kolejny komponent zupełnie za darmo: GRAMMAR CLUB. Podczas tych regularnych, dwugodzinnych zajęć będziesz miał możliwość do perfekcji opanować cały zakres materiału gramatycznego dla Twojego poziomu, lub poziomu wyżej, jeśli taką masz chęć.


Nauka angielskiego to nie tylko dodatkowe zajęcia z gramatyki, ale przede wszystkim mówienie. Boisz się mówić? Dlaczego by nie odwiedzać nas jeszcze częściej i poznać naszego native speakera na cotygodniowych zajęciach z KONWERSACJI. Nasz doświadczony i niezwykle kreatywny native speaker o świetnym przygotowaniu metodycznym sprawi, że zajęcia będą różnorodne, ciekawe, zabawne. Tym bardziej, że możesz mieć realny wpływ na treść zajęć – powiedz nam czego chcesz, a my nauczymy Cię, jak to powiedzieć. Po kilku spotkaniach sam się zaskoczysz ile potrafisz wyrazić i zrozumieć.


Rodzice! Jeżeli chcecie na bieżąco otrzymywać szczegółowe informacje dotyczące postępów Waszych dzieci, uczęszczających na nasze kursy językowe, szkoła językowa Avalon dostarczy Wam sprawozdanie z toku nauki Waszego dziecka, jak również zalecenia opiekuna grupy żeby zapewnić jego zrównoważony rozwój lingwistyczny.

 
Co otrzymujesz?


-DRUGI JĘZYK GRATIS
-Platforma e-learningowa (!) z dostępem na 18 miesięcy (!!) w świetnej cenie
-Do 172 godzin w kursie
-Dodatkowe zajęcia: Grammar Club
-Dodatkowe konwersacje z native speakerem
-Konsultacje z lektorem prowadzącym

 

 

                                                 

Avalon stosuje poziomy zaawansowania zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego A1-C2.