20 urodziny Avalonu

20. urodziny Szkoły Językowej Avalon

20. urodziny Szkoły Językowej Avalon

Zawsze chcieliście wziąć udział w imprezie rodem z Gatsby’ego? Zapraszamy Was zatem na wspólne świętowanie 20. urodzin Szkoły Językowej Avalon! Skąd takie hasło? Szalone lata dwudzieste (ang. Roaring Twenties) zapisały się w historii XX wieku jako okres dobrobytu w krajach Zachodu. Były tak ważne dla naszej kultury, że na ich kanwie powstało wiele ważnych powieści takich jak „Wielki Gatsby” F.S. Fitzgeralda. Jeśli nie mieliście okazji przeczytać książki, na pewno kojarzycie jej cudowną ekranizację z Leonardo DiCaprio. Choć w dzisiejszych czasach może być ciężko odnaleźć tę samą radość z życia, gorąco wierzymy, że los wszystkich potrzebujących się odmieni, a Ci, którzy musieli w ostatnim czasie opuścić swoje domy, będą mogli do nich powrócić.

Dlatego, zainspirowani właśnie tym okresem i wspomnianą powieścią oraz filmem, chcielibyśmy Was zaprosić na imprezę rodem z „Wielkiego Gatsby’ego” Może nie będzie tak hucznie, jakby mogło być… Mamy jednak nadzieję, że wspólne spotkanie da nam wszystkim iskierkę nadziei, która już wkrótce wybuchnie płomieniem wzajemnego szacunku, tolerancji i miłości, które to wartości przyświecały naszej Szkole przez ostatnich 20 lat.

Tak, już od 20 lat pokazujemy Wam piękno języków obcych i kultur innych krajów, ucząc przy tym skutecznej komunikacji. Nasz warsztat lektorski przekonał do siebie tysiące słuchaczy, którzy nam zaufali i pozwolili się poprowadzić przez cudowny świat języków obcych.

Dlatego bardzo byśmy chcieli uczcić ten sukces właśnie z Wami.  Mamy nadzieję, że tak samo, jak szalone lata dwudzieste były okresem rozkwitu kultury i gospodarki Zachodu, tak i całą społeczność, która zgromadziła się wokół naszej Szkoły, czeka czas radości i dobrobytu, a przede wszystkim skutecznej nauki języków obcych.

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Absolwentów, Lektorów i Sympatyków Szkoły wraz ze znajomymi do wspólnego świętowania tej wyjątkowej okazji. Będą gry, muzyka, pizza, przepyszny tort oraz coś ekstra, jak na urodziny przystało.

W programie znajdą się takie atrakcje jak:
– GRY I QUIZY JĘZYKOWE Z CENNYMI NAGRODAMI (!)
– SPECJALNA „ŚWIATOWA” FOTOBUDKA
– SALA GIER PLANSZOWYCH
– WYJĄTKOWY KONCERT

GDZIE I KIEDY?
23.04.2022r., sobota, godz. 16:00
Szkoła Językowa Avalon, Krakowskie Przedmieście 39, Lublin

–> JAK SIĘ ZAPISAĆ:
– osobiście w Sekretariacie Szkoły Językowej Avalon,
– poprzez formularz: https://forms.gle/6CsCu24K8Srxxq8A9

Udział jest całkowicie darmowy. Zabierzcie tylko uśmiechy i dobry humor. Zapis jest konieczny ze względu na ograniczoną liczbę miejsc!

Pamiętając o tragicznych wydarzeniach na Ukrainie, nadal zachęcamy do przyniesienia darów, które nasza Szkoła przekazuje potrzebującym w najbliższym czasie.

Regulamin wydarzenia: https://tinyurl.com/6h4a

Leave a Comment

Scroll to Top
Przewiń do góry