METODY

Uczymy mówienia wykorzystując komunikatywne techniki nauczania

Uczymy mówić!

Avalon skutecznie uczy mówić. Na każdych zajęciach zwracamy szczególną uwagę na umiejętność porozumiewania się. Program nauczania jest opracowany tak, by gramatyka i słownictwo mogły być natychmiast zastosowane w rozmowach w parach, grupach, dyskusjach, odgrywaniu ról i scenkach sytuacyjnych. Bez owijania w bawełnę, uczymy żywego języka w realnych sytuacjach, których możesz doświadczyć na co dzień. To Ty decydujesz, co chcesz powiedzieć, a my pokażemy Ci, jak to zrobić.

Motywujemy do systematycznej i owocnej nauki

Pasja czy konieczność? Nieważne, co motywuje Cię do uczenia się języków! My postaramy się stworzyć dla Ciebie optymalne warunki do nauki. Atmosfera stworzona podczas zajęć będzie motywowała Cię do zrobienia więcej, niż mogłoby Ci się wydawać, że jesteś wstanie z siebie dać. Kreatywne i wielopłaszczyznowe zajęcia skrojone przez specjalistów w nauczaniu nie pozwolą Ci się nudzić ani stać w miejscu. Doświadczenie naszych lektorów pozwala im dobierać najbardziej efektywne postawy do konkretnych słuchaczy.

zajęcia dopasowujemy do ciebie i twojego stylu

Uczniów lubelskich liceów i szkół podstawowych na kursach językowych przygotowujemy do matury i testu ósmoklasisty.

Studentów lubelskich uczelni - KUL, UMCS, UM, PL, UP, WSPiA, WSSP, WSEI na kursach ogólnych, Business English, Medical English, Legal English, certyfikatowanych z języka angielskiego B2 First (dawne FCE), C1 Advanced (dawne CAE), C2 Proficiency (dawne CPE), TOEFL, telc, TOEIC, PTE oraz z języka niemieckiego ZD i ZM przygotowujemy do rozmów oraz egzaminów.

Osoby pracujące na kursach ogólnych, certyfikatowanych, indywidualnych, Business English, Medical English, Legal English specjalistycznych i konwersacjach przygotowujemy do rozmów i egzaminów.

Kursy językowe wzbogacamy o komponenty, które precyzyjnie wspierają Twoją drogę do celu

E-LEARNING
Jest to jeden z elementów naszego podejścia do nauczania języków, którego założeniem jest ćwiczenie języka na wiele sposobów i z wykorzystaniem różnorodnych mediów. W cenie kursu języka angielskiego otrzymujesz dostęp do zintegrowanych z kursem aplikacji, dzięki którym wzbogacasz i ćwiczysz słownictwo oraz gramatykę.

DARMOWE LABOLATORIA GRAMATYCZNE

Chcesz komunikować się jeszcze precyzyjniej, a gramatyka do tej pory zawsze była Twoją zmorą? Nasz kolejny, dodatkowy komponent kursu w postaci specjalnie opracowanych laboratoriów gramatycznych pozwoli Ci ugasić każdy gramatyczny pożar, który od dawna płonie w Twojej głowie. Co więcej, udowodnimy, że nauka gramatyki to świetna zabawa! 🙂 Nie wierzysz? Sprawdź sam!

skutecznie uczymy mówienia


KONWERSACJE Z NATIVE SPEAKEREM GRATIS

Nasz komponent konwersacyjny miło Cię zaskoczy.

W odróżnieniu od innych szkół językowych Avalon oferuje Ci uzupełnienie Twojego kursu języka angielskiego o darmowe zajęcia konwersacyjne, które zostały przygotowane w konsultacji z metodykiem szkoły i będą ważnym uzupełnieniem Twojego kursu. Gwarantujemy, że będziesz aktywnym uczestnikiem i będzie to czas aktywnej komunikacji. Nasz przesympatyczny native speaker nie pozwoli Ci się nudzić!

Oprócz intrygujących i wciągających tematów, nauczysz się, jak konstruować swoją wypowiedź, jak bronić swojego zdania w rozmowie, jak prowadzić dyskusję, odnosić się do czyjegoś argumentu i wiele, wiele więcej.
W ten sposób Twój czas będzie maksymalnie wykorzystany na osiągnięcie wyniku, którego oczekujesz.

Nasi dotychczasowi słuchacze twierdzą, że dzięki konwersacjom zdecydowanie otworzyli się na używanie języka angielskiego w życiu codziennym.

Dołącz do Avalonu

1 krok

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej, musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka, odpowiadając na kilka prostych pytań online.

2 krok

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

3 krok

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis
Darmowy dostęp do platformy online, aplikacji oraz mediateki i biblioteki
Do 172 godzin w kursie
Laboratoria gramatyczne
Dodatkowe konwersacje z native speakerem
Konsultacje z lektorem
Three happy students looking at you with thumbs up in an university campus
Scroll to Top
Przewiń do góry