KURSY

Nasze dopasowane kursy językowe

Nasze kursy językowe wyróżnia jeden podstawowy cel. Kurs w naszej Szkole daje Ci pewność, że WIESZ, JAK TO POWIEDZIEĆ. Wszystkie komponenty naszego kursu dobrane są w taki sposób, by rozwijać to, na czym zależy Ci  najbardziej, czyli mówienie.

Projekt bez tytułu (51)

Nasze kursy językowe, które są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych słuchaczy, trafiają do szerokiego grona odbiorców już od 21 lat. Wśród ponad 22 tysięcy zadowolonych klientów znajdują się:

➡️ uczniowie lubelskich liceów i szkół podstawowych,

➡️ studenci lubelskich uczelni - KUL, UMCS, UM, PL, UP, WSPiA, WSEI, WSNS, WSSP i inne

➡️ osoby pracujące (kursy ogólne, certyfikowane, zajęcia indywidualne/ korepetycje, specjalistyczne: Business English, Medical English, Legal English, konwersacje, zajęcia językowe dla firm).

Nasze kursy:

    ➡️ kursy ogólne od poziomu A0 do C2,

    ➡️ kursy certyfikowane: B2 First (dawne FCE), C1 Advanced (dawne CAE), C2 Proficiency (dawne CPE), APTIS dla nauczycieli jak też kursy maturalne i dla ósmoklasistów oraz przygotowujące do takich certyfikatów jak: telc, TOEFL, TOEIC, IELTS,

    ➡️ kursy specjalistyczne: Business English, Medical English, Legal English i inne, szyte na miarę.

W Avalonie nasze kursy zgodne są z poziomami zaawansowania rekomendowanymi przez Radę Europy.

Są one identyczne dla kursów ze wszystkich języków. Ucząc się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego czy rosyjskiego, masz pewność, że Twój stopień zaawansowania jest na odpowiednim poziomie.

W przypadku zmiany miejsca zamieszkania będziesz mieć możliwość kontynuacji nauki w dowolnym miejscu na odpowiednim poziomie zaawansowania bez straty zainwestowanego czasu.

poziomy zaawansowania kursy językowe
poziomy zaawansowanie cefr

Jeden język to za mało? Drugi dostaniesz gratis!

Jeżeli Twój kurs angielskiego w Lublinie, niemieckiego czy jakiegokolwiek innego języka, który proponuje Ci nasza szkoła językowa, pobudzi Twoje lingwistyczne zainteresowania, wybierz dla siebie drugi język, całkiem za darmo! W końcu co dwa kursy językowe, to nie jeden, a cena wciąż ta sama!

Jaki? Jaki chcesz język: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski! Celem kursu jest przygotowanie Cię do podstawowej rozmowy za granicą lub też w środowisku obcojęzycznym w Polsce.

drugi jezyk gratis_1
london-3078109

JĘZYK ANGIELSKI

guell-park-1157745

JĘZYK HISZPAŃSKI


neuschwanstein-532850

JĘZYK NIEMIECKI

dan-novac-1naE8177_bI-unsplash

JĘZYK WŁOSKI

eiffel-tower-3349075

JĘZYK FRANCUSKI

lucas-albuquerque-i-p1zqFros8-unsplash

POLISH FOR FOREIGNERS

moscow-2742642

JĘZYK ROSYJSKI

tulips-21959

JĘZYK NIDERLANDZKI

brekstad-2284244

JĘZYK NORWESKI

Dołącz do Avalonu

1 krok

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej, musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka, odpowiadając na kilka prostych pytań online.

2 krok

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określimy najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

3 krok

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.

Scroll to Top
Przewiń do góry