Kursy języka rosyjskiego

Ruszyły zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2022/2023!

Kursy języka rosyjskiego prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania, a grupy podzielone są zgodnie z poziomem znajomości językowej jak też dopasowane pod kątem wiekowym - zapraszamy do grup dla młodzieży, studentów i dorosłych. 

Dodatkowe informacje i zapisy: 

Zadzwoń do nas: 81 446 72 25  lub wyślij zapytanie mailowe: KONTAKT

Czy wiesz, że nauka rosyjskiego jest coraz bardziej popularna?

My wiemy, dlaczego.

  • Rosja jest największym krajem na świecie, a językiem rosyjskim posługuje się prawie 300 mln ludzi. Mówią nim ludzie nie tylko w samej Rosji, ale także na Ukrainie i Białorusi oraz w Azji Środkowej.
  • Myślisz o swoim biznesie i zastanawiasz się nad rynkiem wschodnim? Bez znajomości języka rosyjskiego będzie Ci trudniej.

Wybierz rosyjski w Avalonie i rozwijaj się!

Dołącz do Avalonu

1 krok

Test

Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła lub wyniósł z zajęć jak najwięcej, musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online.

2 krok

Rozmowa

Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z metodykiem, dzięki czemu dobierzemy odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określić najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć.

3 krok

Decyzja

Wybór typu zajęć, godzin, dni i terminów. Wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Przekażemy Ci najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy dokumenty.

Co od nas otrzymujesz

Drugi język gratis
Darmowy dostęp do platformy online, aplikacji oraz mediateki i biblioteki
DO 192 godzin w kursie
Laboratoria gramatyczne
Dodatkowe konwersacje z native speakerem
Konsultacje z lektorem
Three happy students looking at you with thumbs up in an university campus
Scroll to Top
Przewiń do góry