Dni Otwarte 2021

Stop ‼ Daj pociągnąć się za język‼️ 😝
Masz problem z efektywną nauką angielskiego, niemca czy hiszpańskiego⁉️ W Szkole Językowej Avalon niestrudzenie kierujemy się słowami Marka Twaina:
🎯„Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła.” 🎯
Już po pierwszych zajęciach w Avalonie zdasz sobie sprawę, że Tobie też przez wiele lat towarzyszył problem, który problemem nigdy nie był. 😉 Pytasz, jak to⁉️🤔🧐 Zajrzyj na nasze zajęcia otwarte, a wszystko będzie jasne…
🎯
🎯
🎯
👉 Już 4.10 Szkoła Językowa Avalon otwiera swoje podwoje na otwarte zajęcia stacjonarne oraz łącza, które zapłoną od równie profesjonalnych zajęć online.
👉 Nieważne, jaką formę zajęć wybierzesz, sam się przekonasz, że Twoje problemy z językiem rozpłyną się w powietrzu.
👉 Nie wiesz, czy zasiąść w starej dobrej ławce, czy palić procesor w wirtualu❓ Sprawdź obie formy i zdecyduj sam‼️ 😊🙃
👉 Boisz się spróbować❓ Niech Twoja odwaga otworzy drzwi strachowi i zobaczy, że nikogo tam nie ma❗

Serdecznie zapraszamy❗

Zajęcia są DARMOWE, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc OBOWIĄZUJĄ ZAPISY (max do 17:00 na dzień przed zajęciami). Zapisu można dokonać na kilka sposobów:

 1. kliknij tutaj: https://forms.gle/wbCLPH5iPnjrtYALA
 2. zadzwoń pod numer 695 930 847
 3. napisz do nas wiadomość info@avalon.lublin.pl
 4. przyjdź do nas i zapisz się osobiście 🙂
  Więcej informacji w Sekretariacie:
  📞 81 446 72 25
  📧 info@avalon.lublin.pl
  💬 Avalon Szkoła Językowa

Nie czekaj na ostatni 🔔 zapisz się już dziś 🙂

DARMOWE ZAJĘCIA NA DNIACH OTWARTYCH:

ANGIELSKI
A1(stacjonarne) – środa, 06.10, 17:00 – Zapnij pasy i przygotuj się na wspaniałą podróż po angielskim, ucząc się o… podróżowaniu! 😉
A2 (stacjonarne) – poniedziałek, 04.10, 17:00 – Zapraszamy do odwiedzenia angielskiej restauracji i posmakowania naturalnej i spontanicznej komunikacji!
B1 (stacjonarne) – piątek, 08.10, 16:00 – Co by było, gdyby…? Marzysz o świetnej znajomości angielskiego? Wpadnij na te zajęcia koniecznie!
B2 (stacjonarne) – sobota, 09.10, 10:00 – Sprawdź, jak zdobywać przyjaciół i mieć lepsze relacje z ludźmi…po angielsku!
B2 First /dawne FCE/ (stacjonarne) – poniedziałek, 11.10, 16:30 – Chcesz studiować za granicą lub pracować w międzynarodowym środowisku? Przyjdź i zobacz, jak zdobyć jeden z najbardziej rozpoznawanych certyfikatów językowych na świecie na 100%!
C1 (online) – poniedziałek, 11.10, 19:00 – Wprowadź swoją znajomość języka na nowy poziom i naucz się rozmawiać nie tylko o serialach na Netfliksie, ale również o osiągnięciach tegorocznych noblistów!
C1 Advanced /dawne CAE/ (online) – sobota, 09.10, 12:00 – Prawie wszystkie poziomy za Wami, ale przydałoby się jeszcze potwierdzenie ich znajomości? Sprawdźcie, jak pomagamy Wam przekuć wiedzę w umiejętności niezbędne do zdobycia prestiżowego i rozpoznawalnego na całym świecie certyfikatu!

Business English /poziom B2/ (stacjonarne) – sobota, 09.10, 11:00 – Sprawdź, jak osiągnąć sukces w biznesie dzięki umiejętności budowania trwałych relacji zawodowych…po angielsku! 🙂

Legal English (stacjonarne) – piątek, 08.10, 17:00 – Wiesz już, jak bardzo potrzebna jest znajomość angielskiego w edukacji prawnika, ale nie wiesz jeszcze, jak zabrać się za prawniczy angielski? Wybierz te zajęcia i sprawdź, jak Avalon uczy Legal English prawników, a już od pierwszych zajęć będziesz dyskutować o polskim prawie po angielsku.

Angielski do matury (stacjonarne) – sobota 09.10, 12:00 – Wiesz już, jak w łatwy sposób otrzymać 100% z części pisemnej na maturze? NIe? Przyjdź i stwórz z nami swoją check listę, która pomoże Ci uzyskać maksymalny wynik z tej części egzaminu maturalnego.

NIEMIECKI

Niemiecki A1 (online) – wtorek, 05.10, 16:00 – Czy wiesz, że kuchnia niemiecka też jest ciekawa? Dołącz do nas i dowiedz się, jak poczuć się swobodnie w kuchni niemieckich smaczków językowych 🙂
Niemiecki A2 (online) – wtorek, 05.10, 17:00 – Chcesz poznać najpiękniejsze niemieckie zabytki i zawsze znaleźć odpowiednią do nich drogę? Odnajdź się w niemieckim.
🇩🇪 Niemiecki B1 (online) – wtorek, 05.10, 18:00 – Znasz już podstawy niemieckiego, ale chciałbyś zapytać o drogę, jeżdżąc po niemieckich bezdrożach? Zajrzyj na nasze zajęcia, a bez problemu dotrzesz do najwspanialszych miejsc w Niemczech.

HISZPAŃSKI
Hiszpański A1 (stacjonarne) – czwartek, 07.10, 17:00 – Hiszpański brzmi dla Ciebie pięknie i łatwo? Przekonaj się, że naprawdę tak jest i poznaj kilka wyjątkowych tajemnic Hiszpanii!
Hiszpański A2 (stacjonarne) – czwartek, 07.10, 18:00 – Znasz już podstawy hiszpańskiego i chcesz zadomowić się w nim na dłużej? Zobaczysz, jak to zrobić, przyswajając przy okazji domowe wyrażenia.

WŁOSKI
Włoski A1 (stacjonarnie) – sobota, 09.10, 12:00 – Zapraszamy na pełne włoskiej magii pierwsze spotkanie z tym czarującym językiem!
Włoski A2 (stacjonarnie) – środa, 06.10, 18:00 – Wiesz już, jak poznawać Włochów? Dowiedz się o nich czegoś więcej!
Włoski B1 (online) – sobota, 09.10, 11:00 – Podstawy włoskiego to dla Ciebie pestka i zastanawiasz się, jak wejść na wyższy poziom? Na tych zajęciach pokażemy CI jak zrobić to w zaskakująco prosty sposób!
FRANCUSKI
Francuski A1 (stacjonarnie) – sobota, 09.10, 10:00 – Czy wiesz, co łączy słowa tatuaż, afisz i abażur? Tak, to „piruet”. Jak to możliwe? Przyjdź na zajęcia i odkryj fascynujące powiązania między językiem polskim i francuskim.

ROSYJSKI
Rosyjski A2+ (online) – poniedziałek, 04.10, 18:00 – Na tych zajęciach przekonamy Cię, jak bardzo światowy i potrzebny jest język rosyjski. A jeśli już to wiesz, to zapraszamy do poznania kilku wyjątkowych ciekawostek na jego temat.

CHIŃSKI
Chiński (stacjonarnie) – poniedziałek, 04.10, 16:00 – Na tych zajęciach wprowadzimy Was w tajniki języka mandaryńskiego. Potrenujecie chińską kaligrafię, a także nauczycie się przedstawiać i poznacie elementy otoczki kulturowej Chin! Zapraszam w krótką podróż do Państwa Środka.

Leave a Comment

Scroll to Top
Przewiń do góry