Certyfikaty językowe

Od wielu lat, jak też w roku 2022/23, jesteśmy centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge. Dzięki naszym kursom bez problemu zdobędziesz certyfikat językowy rozpoznawany na całym świecie.

Jako jednostka współpracująca z British Council w ramach egzaminacyjnego programu partnerskiego Addvantage Member Scheme nasi lektorzy korzystają m.in. ze specjalistycznych szkoleń, na których zdobywają wiedzę, w jaki sposób efektywnie przygotować kandydatów do zdania danego egzaminu. Dzięki temu co roku możemy pochwalić się 100% zdawalnością wśród naszych uczniów. Nasi uczniowie otrzymują gwarancję pozytywnego zdania egzaminu po naszym kursie i rekomendacji.

Główne rodzaje certyfikatów językowych Cambridge, do których przygotujesz się na naszych kursach językowych:

B2 First (dawne FCE) - jeden z najbardziej popularnych egzaminów z języka angielskiego na świecie na poziomie B2. Egzamin jest uznawany przez uczelnie na całym świecie. B2 First (dawne FCE) cieszy się szerokim uznaniem w handlu, przemyśle czy jednostkach administracyjnych na całym świecie.

C1 Advanced (dawne CAE) - ten certyfikat językowy jest uznawany przez ponad 6000 instytucji edukacyjnych oraz państwowych i firm na całym świecie. Przygotowując się do niego rozwijasz umiejętności przydatne do życia, nauki oraz pracy w krajach anglojęzycznych.

Numer weryfikacyjny Cambridge Preparation Centre: 9881.

Scroll to Top
Przewiń do góry