---------------------------
Zapisy i terminy
Strona główna / Zapisy i terminy

 

Jeśli trafiłeś na tę stronę z jakiegoś zakątka internetu, naszej reklamy lub jak to najczęściej bywa z polecenia znajomych - miło nam!

Doceniamy Twój wysiłek, ciekawość i wytrwałość bo oznacza to, że szukasz szkoły, która ma rezultaty i spełni Twoje oczekiwania. To zrozumiałe, że chcesz uważnie wybrać właściwą ofertę spośród wielu innych.

Wiedz, że właśnie stawiasz piewszy krok na drodze do sukcesu osobistego i językowego.

 

 

Wiele osób często myśli, że trudno jest przejść wprost do praktycznego posługiwania się językiem obcym - otóż wyobraź sobie że nic bardziej mylnego.

 

My postaramy się stworzyć dla Ciebie optymalne warunki do nauki. Atmosfera stworzona podczas zajęć będzie motywowała Cię do zrobienia więcej niż mogłoby Ci się wydawać, że jesteś wstanie z siebie dać.


Kreatywne i wielopłaszczyznowe zajęcia, skrojone przez specjalistów w nauczaniu, nie pozwolą Ci się nudzić, a na pewno stać w miejscu. Doświadczenie naszych lektorów pozwala im dobierać konkretne postawy do indywidualnych słuchaczy, dlatego:
 - jeżeli potrzeba Ci pozytywnej mobilizacji do nauki – przyjdź do nas, dla naszych słuchaczy mamy zawsze garść inspiracji do rozdania;
 - jeżeli z kolei potrzebujesz silniejszych bodźców do działania – znajdziesz je u nas również, tutaj będziemy wiedzieć, jak obudzić w Tobie pasję, o którą być może mogłeś się nie podejrzewać.

Teraz pozwól, że wyjaśnimy jak to zrobić...

 

 
 

 

Zastanów się jaki masz cel językowy - to jest ważna informacja dla nas. Nie tak samo uczymy od podstaw języka włoskiego, niemieckiego albo hiszpańskiego czy angielskiego na poziomie zaawansowanym.

 

Czy Twoim celem jest podniesienie ogólnego poziomu znajomości języka? A jednak może masz bardziej specjalistyczne potrzeby?

 

Nawet z pozoru łatwa matura - poziom podstawowy, czy też poziom rozszerzony, to zupełnie różne cele. Certyfikat FCE czy CAE wymaga innego nakładu pracy i struktury kursu niż konwersacje czy zajęcia nastawione jedynie na poprawę płynności mówienia.

 

 

 


Czas na zdiagnozowanie Twojej znajomości języka. Żebyś wyniosła/wyniósł z zajęć jak najwięcej musimy razem określić Twój poziom językowy. Możesz sprawdzić poziom języka odpowiadając na kilka prostych pytań online. Gdyby technologia płatała figle, zapraszamy na bezpłatny test do Szkoły, gdzie oprócz angielskiego sprawdzić możesz też swój hiszpański, niemiecki, francuski i włoski.

 

 

 

 

Czas na komunikację. Przyjdź do nas po bezpłatną poradę i rozmowę z lektorem, które pomogą dobrać odpowiedni poziom zaawansowania językowego i określić najbardziej optymalny dla Ciebie rodzaj i typ zajęć. Poznasz też swojego lektora - to ważne, nie sądzisz?

 

 

Ok, jesteśmy po stresującej części teraz czas na wybór typu zajęć (indywidualnych lub grupowych), godzin, dni i terminów.

Pamiętaj, że wspólnie wybierzemy kurs dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Przekażemy Ci wszystkie najważniejsze informacje, karty zniżkowe oraz wypełnimy niezbędne dokumenty.

 

Porozmawiamy o zniżkach, rabatach, dodatkowych możliwościach - platformie e-learningowej, drugim języku gratis, jak też o Twoich planach i celach do osiągniecia- w końcu to one są tu najważniejsze! 

Co otrzymujesz?


-DRUGI JĘZYK GRATIS
-Platforma e-learningowa z dostępem na 18 miesięcy w świetnej cenie
-Do 172 godzin w kursie
-Dodatkowe zajęcia: Grammar Club
-Dodatkowe konwersacje z native speakerem
-Konsultacje z lektorem prowadzącym

 

Teraz możesz skorzystać z promocji czasowej:

 

           

                                                               

 

 

 

Zapraszamy też na Dni Otwarte! Sprawdźcie, jak wyglądają nasze zajęcia i przekonajcie się jak efektywnie można się uczyć języków. To też świetna okazja aby poznać nas bliżej, porozmawiać o nauce i naszej szkole.


 Dni Otwarte to także DARMOWE zajęcia, w których możecie uczestniczyć. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

                                                      

 

 

 

Jeśli pragniesz niezwłocznie poznać swój poziom języka angielskiego, przejdź do niezobowiązującego testu językowego klikając poniższy przycisk:

 

                                              Test z języka angieskiego w Szkole Językowej Avalon

 

Jeżeli chcesz umówić się na sprawdzenie poziomu w Szkole, indywidualną rozmowę z lektorem i poradę co do wyboru najlepszego dla Ciebie kursu - skorzystaj z formularza.

 

Kiedy odbywają się zajęcia?

Grupy tworzymy według Twoich preferencji, sugerując przynajmniej jeden dzień wolnego pomiędzy zajęciami.

Kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz włoskiego prowadzimy zazwyczaj w następujących terminach: