---------------------------
Szkoła Językowa Avalon
Strona główna / O szkole

 

 

Od lat towarzyszą nam przejrzyste zasady działania a osoby, które nam zaufały i postanowiły zainwestować w swój rozwój odniosły sukces. Wiemy, że wzajemne zaufanie, szacunek i otwartość na błędy drugiej strony zawsze procentują w długim okresie czasu. Żeby nauczyć się mówić musisz robić błędy i przestać na nie zwracać uwagę. (no prawie;))

 

Szkoła, na którą się zdecydujesz, będzie ci towarzyszyć przez wiele miesięcy - stąd wybór musi być przemyślany i oparty o wiele zmiennych.

Poprosiliśmy kilku naszych zaprzyjaźnionych studentów o rekomendacje. Zachęcamy do rzucenia okiem, być może przekonają Cię do tego, żeby spróbować nauki razem z nami :)

 

 


'W Szkole Językowej "Avalon" spędziłem cztery lata, bardzo owocne zarówno naukowo jak i towarzysko ;) Z całym przekonaniem, zaręczam, że Avalon oferuje znacznie więcej niż profesjonalne przygotowanie do egzaminów językowych. Ta szkoła doskonale łączy wysoki poziom nauczania z wyjątkowo przyjemnym i ciekawym sposobem prowadzenia zajęć. Tutaj naprawdę nie sposób się nudzić. Lektorzy, zawsze perfekcyjnie przygotowani, urozmaicają lekcje grami językowymi, zajmującymi tematami konwersacji oraz materiałami wideo. Jeżeli chcesz rozwinąć swoją komunikatywność i zrównać z ziemią barierę językową- Avalon, to z pewnością najlepszy wybór!!!
Obecnie, w życiu zawodowym na co dzień czerpię korzyść z umiejętności językowych wypracowanych na zajęciach.
I'm so glad to give my firm recommendation;)'
 
Adam Skorupski

 

 
'Naukę w Szkole Językowej AVALON rozpoczęłam w lutym 2013 roku i już czekam na kolejny semestr. Miła atmosfera na zajęciach, świetni lektorzy, możliwość skorzystania z konsultacji w wygodnym terminie oraz konwersacji to atuty tej szkoły.  A to wszystko jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam.'
 
Iwona Padewska


 

 
'Zajęcia w Szkole Językowej Avalon bardzo rozwinęły moją "spontaniczność" mówienia w obcym języku. Lekcje pomogły mi przełamać lekką barierę, jaką wcześniej odczuwałam, chcąc powiedzieć to, co miałam na myśli. Avalon nauczył mnie jasno i precyzyjnie wyrażać swoje poglądy, bez dłuższego zastanawiania się jak to powiedzieć. Jeżeli chce się naprawdę płynnie i poprawnie mówić w obcym języku, to nie ma innej, cudownej metody, jak tylko ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć i Avalon tego właśnie uczy.
Wcześniej uczęszczałam na lekcje językowe do dwóch innych szkół w Lublinie i nie byłam w takim stopniu zadowolona. Do Avalonu chodzę już od trzech lat i jestem zdecydowana kontynuować naukę języka właśnie w tej szkole.
W Avalonie lektorzy są odpowiednio wymagający, motywują do nauki i zadają ambitne prace domowe  Bardzo podobało mi się również częste wykorzystywanie na zajęciach rozmaitych filmów, nagrań muzycznych, programów rozrywkowych. Takie lekcje najlepiej pokazują, że nauka języka w tej szkole to przyjemne z pożytecznym.'
 
Katarzyna Zielonka


 
 

 

'Od października 2012 r. jestem uczestnikiem zajęć z języka niemieckiego, prowadzonych przez lektora Szkoły Avalon.
Jestem zadowolony z wyboru tej szkoły, ponieważ zajęcia są ciekawe, przygotowane w sposób profesjonalny, a odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Na szczególne uznanie zasługuje wiedza i kompetencje lektora oraz wyczucie indywidualnych potrzeb każdego ze słuchaczy.
W Szkole Avalon można nauczyć się aktywnie używać języka niemieckiego, z nastawieniem pierwszeństwa na komunikację, co uważam za sukces metodologiczny Szkoły, zgodnie z hasłem przewodnim „uczymy mówić”.
Wysoko oceniam Avalon i polecam wszystkim, którzy pragną nauczyć się języków obcych.'


Paweł Mącik
 


 
Co nas wyróżnia?


Przede wszystkim to, że uczymy żywego języka w realnych sytuacjach.
To Ty decydujesz, co chcesz powiedzieć - w Avalonie pokażemy Ci, jak to zrobić. Uczymy mówić!
 
Jaka jest tu metoda nauczania?


W Avalonie staramy się, by wszystkie zajęcia były interaktywne, ciekawe i dynamiczne. Uczymy mówienia, ale też motywujemy do wytężonej pracy, dzięki czemu dobrze poznasz język i utrwalisz realizowany na zajęciach materiał. W pracy nad językiem korzystamy z multimediów oraz komunikatywnych technik nauczania.
 
Dajemy Ci gwarancję skuteczności:


Avalon dba o najwyższą jakość i skuteczność nauczania. By to osiągnąć, potrzebna jest też Twoja regularna i uczciwa praca w domu i na zajęciach. System obowiązkowych testów i prac pisemnych monitoruje Twoje postępy, ale też motywuje Cię do systematycznej nauki. W sesjach czerwcowych 2003 - 2014 wszyscy studenci przygotowujący się do FCE, CAE i CPE w Avalonie zdali egzaminy i uzyskali certyfikaty Cambridge.
        
 
Wyposażenie - Każda sala wyposażona została w sprzęt multimedialny, ceramiczną tablicę, wygodne krzesła oraz duży, komfortowy stół. Masz więc bezpośredni kontakt z lektorem, ale też z całą grupą. Możesz też bezpłatnie korzystać z Internetu WIFI.
 
 
Atmosfera - w dobrej szkole powinna panować dobra atmosfera. Tak jest w Avalonie - spotkasz tu ciekawych, przyjaźnie nastawionych ludzi, a Twój lektor będzie Twoim osobistym doradcą.
 
Chcesz się upewnić?
Odwiedź nas na
Facebooku.