---------------------------
rozwiąż
kursy języka angielskiego w lublinie, szkoła angielskiego lublin, kursy języka włoskiego w lublinie kursy języka hiszpańskiego w lublinie kursy języka francuskiego w lublinie kursy języka niemieckiego w lublinie Polish for foreigners in Lublin

Angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki w Lublinie

Wakacje 2014

May 22, 2014

Zapraszamy na intensywne kursy wakacyjne!

Intensywne kursy wakacyjne w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2014 r.

Jeśli szukasz szybkiego, intensywnego i skutecznego kursu angielskiego, wybierz kurs wakacyjny w Avalonie. Z nami powtórzysz gramatykę, poszerzysz słownictwo, przełamiesz barierę językową, zrobisz błyskawiczne postępy i spotkasz nowych znajomych.

Program kursu ma charakter komunikacyjno-gramatyczny, wykorzystuje krótkie zagadnienia mające na celu błyskawiczne utrwalenie słownictwa, gramatyki i najważniejszych zwrotów w konkretnym kontekście sytuacyjnym. Znakomity jako powtórka po przerwie w nauce lub rozgrzewka przed kolejnym rokiem nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

Zapisy w cenach promocyjnych do 31 maja. Zapraszamy! avalon.lublin.pl/index.php/cennik

| Szkoła Językowa - Aktualności

Feb 5, 2018

 Od początku lutego trwają zapisy na semestr letni 2018! Zapisz się juz dziś i zgarnij nawet miesiąc darmowych zajęć zanim jeszcze rozpocznie się nowy semestr!*

Jak to zrobić? Wybierz dogodną opcję:

- wypełnij test językowy (avalon.lublin.pl/index.php/test),

- wypełnij formularz kontaktowy (http://avalon.lublin.pl/index.php/kontakt),

- napisz na info@avalon.lublin.pl,

- zadzwoń 81 446 72 25,

- odwiedź naszą Szkołę przy Krakowskim Przedmieściu 39 w godzinach pracy Sekretariatu (pon - czw 15:00-21:00, pt 15:00 - 21:00, soboty 8:00-15:00).

* Czas promocji ograniczony.