---------------------------
rozwiąż
kursy języka angielskiego w lublinie, szkoła angielskiego lublin, kursy języka włoskiego w lublinie kursy języka hiszpańskiego w lublinie kursy języka francuskiego w lublinie kursy języka niemieckiego w lublinie Polish for foreigners in Lublin

Angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki w Lublinie

Wakacje 2014

May 22, 2014

Zapraszamy na intensywne kursy wakacyjne!

Intensywne kursy wakacyjne w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2014 r.

Jeśli szukasz szybkiego, intensywnego i skutecznego kursu angielskiego, wybierz kurs wakacyjny w Avalonie. Z nami powtórzysz gramatykę, poszerzysz słownictwo, przełamiesz barierę językową, zrobisz błyskawiczne postępy i spotkasz nowych znajomych.

Program kursu ma charakter komunikacyjno-gramatyczny, wykorzystuje krótkie zagadnienia mające na celu błyskawiczne utrwalenie słownictwa, gramatyki i najważniejszych zwrotów w konkretnym kontekście sytuacyjnym. Znakomity jako powtórka po przerwie w nauce lub rozgrzewka przed kolejnym rokiem nauki na wyższym poziomie zaawansowania.

Zapisy w cenach promocyjnych do 31 maja. Zapraszamy! avalon.lublin.pl/index.php/cennik

| Szkoła Językowa - Aktualności

Sep 1, 2017

 Zapisy na kursy dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych oraz seniorów już trwają! Jak zwykle mamy dla Was też kursy maturalne, przygotowujące do certyfikatów oraz specjalistyczne (biznesowe, medyczne, prawnicze, etc.). W tym roku przygotowaliśmy też kilka nowości i niespodzianek ;) Aby zapisać się na wybrany kurs możesz:

1. sprawdzić za darmo swój poziom językowy w naszym teście (i odebrać przygotowany z tej okazji rabat! :) )

2. wypełnić formularz kontaktowy,

3. skontaktować się z nami pod 814467225, info@avalon.lublin.pl lub odwiedzić nas przy Krakowskim Przedmieściu 39.

 

To najlepszy moment w tym roku, żeby zacząć przygodę z językiem :) Skontaktuj się z nami już dziś!