---------------------------
Metody
Strona główna / Metody

 

Uczymy mówić!


Avalon skutecznie uczy mówić. Na każdych zajęciach zwracamy szczególną uwagę na umiejętność porozumiewania się. Program nauczania jest tak opracowany, by gramatyka i słownictwo mogły być natychmiast zastosowane w rozmowach w parach, grupach, dyskusjach, odgrywaniu ról i scenkach sytuacyjnych.

Uczymy żywego języka w realnych sytuacjach. To Ty decydujesz, co chcesz powiedzieć - w Avalonie pokażemy Ci, jak to zrobić.

 

 

Uczymy mówienia, ale też zmuszamy do wytężonej pracy, dzięki czemu dobrze poznasz język od strony gramatycznej, która też jest bardzo ważnym elementem znajomości języka.

Wymagania
Na kursach języków obcych dbamy o najwyższą jakość i skuteczność nauczania. By to osiągnąć, potrzebna jest też Twoja regularna i uczciwa praca w domu i na zajęciach.

System obowiązkowych testów i prac pisemnych monitoruje Twoje postępy, ale też motywuje Cię do wytężonej pracy. Dzięki temu masz pewność, że Twój poziom jest taki, jaki być powinien.

W trakcie kursu pojawiają się testy okresowe, krótkie sprawdziany, kartkówki i zaliczenia np. prezentacja.

Na koniec każdego semestru poprosimy Cię o napisanie testu kończącego semestr i pomożemy Ci pokonać słabe strony pokazując na co należy zwrócić szczególną uwagę, aby Twoja praca przynosiła satysfakcjonujące efekty.