---------------------------
Język angielski
Języki / Język angielski / Kursy ogólne z języka angielskiego


 KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUBLIN - OGÓLNE


Kursy ogólne przeznaczone są dla osób, które pragną poszerzyć swoją znajomość języka angielskiego, a międzynarodowy certyfikat nie jest ich głównym celem na dany rok. Opanowanie jednego poziomu zaawansowania zajmuje dwa semestry, a nauka trwa od października do czerwca. W zależności od wybranego programu zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. W Avalonie szczególną uwagę zwracamy na mówienie, natomiast w trakcie nauki doskonalimy też wszystkie pozostałe umiejętności językowe, to jest pisanie, czytanie i słuchanie, a także gramatykę i słownictwo. 

Nasz kurs angielskiego to starannie dopracowane połączenie najnowszych osiągnięć w nauczaniu języków.

BLENDED LEARNING by Avalon:
•    communicative method
•    e-learning
•    language immersion
•    direct method
•    mnemonics

Bogate doświadczenie i ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań łączymy z entuzjazmem naszych wykwalifikowanych lektorów - absolwentów Filologii Angielskiej i Filologii Amerykańskiej, nierzadko łączących pracę naukową na lubelskich uczelniach wyższych z pasją nauczania, dla których uczenie w szkole językowej Avalon to czysta przyjemność i szansa na prawdziwe spełnienie.

Wszystkie nasze kursy językowe wyróżnia jeden podstawowy cel – po naszych zajęciach już WIESZ JAK TO POWIEDZIEĆ. Wszystkie komponenty naszego kursu dobrane są w taki sposób by rozwijać to, na czym najbardziej Ci zależy – mówienie. Cyklicznie przygotowywane i omawiane raporty postępów wskażą Ci i wyeksponują obszary, w których czynisz największe i najszybsze postępy, jak i praktyczne i teoretyczne sprawności językowe, na które Twój lektor będzie zwracał w najbliższym czasie Twoją szczególną uwagę.


Podręczniki, z których korzystamy to najnowocześniejsze materiały dostępne na rynku, opracowane przez renomowane wydawnictwa. Szkoła języków obcych Avalon wyróżnia się jednak tym, że dla nas podręcznik stanowi element kursu modelowany w taki sposób, by dostosować się do wyznawanej i praktykowanej przez nas metodologii nauczania zorientowanej na mówienie. Dlatego materiał leksykalny i gramatyczny jest wprowadzany tak, by mógł zaraz potem zostać użyty w mowie, w zamodelowanym przez naszego lektora odpowiednim kontekście i rozszerzony o wyrażenia pomagające w odnalezieniu się sytuacjach, które bez wątpienia przydarzą się Tobie na co dzień.


Jeżeli chciałbyś więcej czasu poświęcić na kursy językowe eksplorujące w większym stopniu gramatykę, mamy dla Ciebie kolejny komponent zupełnie za darmo: GRAMMAR CLUB. Podczas tych regularnych, dwugodzinnych zajęć będziesz miał możliwość do perfekcji opanować cały zakres materiału gramatycznego dla Twojego poziomu, lub poziomu wyżej, jeśli taką masz chęć.


Nauka angielskiego to nie tylko dodatkowe zajęcia z gramatyki, ale przede wszystkim mówienie. Boisz się mówić? Dlaczego by nie odwiedzać nas jeszcze częściej i poznać naszego native speakera na cotygodniowych zajęciach z KONWERSACJI. Nasz doświadczony i niezwykle kreatywny native speaker sprawi, że zajęcia będą różnorodne, ciekawe, zabawne. Tym bardziej, że możesz mieć realny wpływ na treść zajęć – powiedz nam czego chcesz, a my nauczymy Cię, jak to powiedzieć. Po kilku spotkaniach sam się zaskoczysz ile potrafisz wyrazić i zrozumieć.


Co otrzymujesz?


-DRUGI JĘZYK GRATIS
-Platforma e-learningowa z dostępem na 18 miesięcy (!!) w świetnej cenie
-Do 172 godzin w kursie
-Dodatkowe zajęcia: Grammar Club
-Dodatkowe konwersacje z native speakerem
-Konsultacje z lektorem prowadzącym

 Więcej informacji: