---------------------------
Język angielski
Języki / Język angielski / Kursy konwersacyjne

Kursy konwersacyjne z języka angielskiego

Nasz komponent konwersacyjny miło Cię zaskoczy.

W odróżnieniu od innych szkoła językowa Avalon oferuje Ci uzupełnienie Twojego kursu języka angielskiego w Lublinie o darmowe zajęcia konwersacyjne, które zostały przygotowane w konsultacji z metodykiem szkoły i będą prawdziwym uzupełnieniem Twojego kursu. Gwarantujemy, że będziesz aktywnym uczestnikiem i nie będzie to godzina zmarnowana na słuchanie tego, co chcą powiedzieć inni. Nasz przesympatyczny native speaker, nie pozwoli Ci się nudzić!

 

 

 

 

  

 Słuchacze z lat ubiegłych twierdzą, że dzięki konwersacjom zdecydowanie otworzyli się na używanie języka angielskiego w życiu codziennym.

Kursy konwersacyjne przeznaczone są dla osób, które pragną jak najwięcej rozmawiać po angielsku a ich poziom biegłości pozwala na swobodne ćwiczenie płynności językowej. W trakcie kursu ćwiczone są takie umiejętności jak dyskusje, negocjowanie czy prezentowanie, a do tego rozszerzane jest słownictwo i struktury wykorzystywane w mówionym angielskim.

Oprócz intrygujących i wciągających tematów, nauczysz się, jak konstruować swoją wypowiedź, jak bronić swojego zdania w rozmowie, jak prowadzić dyskusję, odnosić się do czyjegoś argumentu.

W ten sposób Twój czas będzie maksymalnie wykorzystany na osiągnięcie wyniku, z którego będziesz dumny.

Zajęcia odbywają się najczęściej raz w tygodniu po 2 lekcje.