---------------------------
Język angielski
Języki / Język angielski / Kursy specjalistyczne z języka angielskiego

Kursy specjalistyczne z języka angielskiego

Opis kursu

Kurs specjalistyczny przeznaczony jest dla osób, które pragną wykorzystywać język angielski w sferze zawodowej.

Kurs ten polecamy osobom, które posiadają już przynajmniej średniozaawansowaną znajomość języka angielskiego.

 

  

 

 

KURSY SPECJALISTYCZNE

Myślisz o zmianie pracy lub stanowiska? Ostrzysz zęby na awans w firmie? Chcesz poprawić swoje CV i wydatnie podnieść kwalifikacje? Szykują Ci się wyjazdy firmowe? Masz dużo kontaktów z zagranicą? Szkoła językowa Avalon przygotowała dla Ciebie kursy specjalistyczne.

Prowadzone w grupach bądź w systemie indywidualnym są pierwszym krokiem do sukcesu zawodowego.
 


JĘZYK ANGIELSKI MEDYCZNY

Jest to kurs zaprojektowany z myślą o studentach medycyny, pielęgniarkach oraz lekarzach. Stopniowo wprowadzany materiał z zakresu anatomii i fizjologii z domieszką gramatyki i struktur służących do porozumiewania się w środowisku pracy w branży medycznej w krajach anglojęzycznych przygotuje Cię do komunikacji w bardziej i mniej typowych kontekstach. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców akademickich.
 


BUSINESS ENGLISH

Język biznesu na całym świecie to teraz zdecydowanie język angielski.
 
Nasz kurs wraz z komponentem e-learningowym w atrakcyjnej cenie oraz pakietem dodatkowych zajęć gratis pozwoli Ci przygotować się pod względem językowym do obracania się w świecie biznesu.

Autentyczne teksty z literatury branżowej, szeroka gama materiałów z renomowanych serwisów i przede wszystkim fachowa pomoc naszych lektorów i native speakerów zagwarantują, że zainwestowany czas i pieniądze zaprocentują, przynosząc Ci wymierne korzyści w pracy zawodowej.

W trakcie nauki poznajesz specyficzny język używany w kontaktach biznesowych, prowadzisz rozmowy, negocjacje, piszesz listy, oferty i raporty.


KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO TECHNICZNEGO

W zależności od potrzeb, może być bardziej ogólny lub szczegółowo dopasowany do Twoich wymagań. Jest to kurs dla studentów politechnik jak i osób z branż związanych z produkcją i technologią. Kurs ogólny pozwala opanować szerokie spektrum zagadnień leksykalno-strukturalnych związanych z nowymi technologiami.

 

                                           test z języka angielskiego na kurs specjalistyczny języka angielskiego