---------------------------
Język francuski
Języki / Język francuski

Masz ochotę na naukę języka francuskiego?

 

 Język francuski jest językiem urzędowym w 22 krajach na świecie, a w wielu tak jak Belgii, Kanadzie czy Szwajcarii jednym z języków urzędowych.

Język francuski jest pierwszym językiem dla 64 milionów ludzi we Francji i na Korsyce, 7,2 milionów w Kanadzie, 3,3 milionów w Belgii, 1,2 milionów w Szwajcarii, 17 tysięcy w Monako, 100 tysięcy we Włoszech i prawie 2 milionów w Stanach Zjednoczonych (głównie w stanie Maine i Luizjanie).

W Afryce Środkowej język francuski jest językiem oficjalnym dla około 5 milionów ludzi a drugim językiem w krajach położonych na południowym wybrzeżu Morza Śródziemnego, które były niegdyś koloniami francuskimi (Algieria, Maroko i Liban).

 

 

Ten piękny język poetów, kojarzący się zazwyczaj z wyższymi sferami i luksusem, jest dostępny właśnie dla Ciebie. Idealny dla osób twórczych z wyobraźnią, rozwija intelekt, poszerza kulturowe horyzonty, jest świetną bazą dla innych języków romańskich (włoski, hiszpański, portugalski, rumuński).


Dołącz do nich już dziś!

Zajęcia prowadzone w przyjacielskiej i wesołej atmosferze ułatwiają przyswajanie francuskiego, bogactwo materiałów i środków medialnych pozwala na lekcje niebanalne i ciekawe.

Wyjdziesz z nich uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii!

 

 

                                                 przycisk button na stronie języka francuskiego

 

 POZIOMY ZAAWANSOWANIA

 

Avalon stosuje poziomy zaawansowania zgodne z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego A1-C2.